Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elkeseredett férfi vagyok!...

Elkeseredett férfi vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28 éves férfi vagyok. Párom és köztem nem volt testiség, amióta megtudta hogy gyermekünk lesz.... Kisfiunk most 4 hónapos!!! A terhesség első 3 hónapját nagyon rosszul viselte, állandóan hányt. Aztán a 4. hónaptól azért, mert félt hogy valami baja lesz a babának. Ezt mind megértettem, nem szekáltam. Aztán megszületett a pici, letelt a hat hét. Amikor közeledni kezdtem, azt mondta, nem lehet köztünk semmi úgy, hogy a kisgyerek velünk van egy szobában. Az elmúlt két hónapban arra hivatkozik, hogy ha meglát minket a kisfickó, lelkileg megsérül. A lakás többi részében azért nem lehet, mert ott nincs ágy....

Én hűséges voltam hozzá, rá sem néztem más nőre. Be-bepróbálkoztam nála, de mindig lerázott. Kezdem most már nagyon hülyének érezni magam. A házimunkát is megcsinálom, amire megkér. Legutóbb például én vasaltam ki a ruhákat. A legjobb barátom szerint kezdem elveszteni a férfiasságomat. Szerinte meg kéne mondanom neki, hogy vagy változtat ezen, vagy megkapom mástól, amire szükségem van. Nővérem is nevetségesnek tartja a kifogásait. A kilenc hónapot megértettem, de ez a négy hónap???

Mit tegyek?


2013. dec. 18. 14:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy papucs,csak nagyon kedves és figyelmes vagy!!!!A 19essel értek egyet,ne támadd le,ne kérd számon,mert csak megsértődik és magára veszi,nem hiszem,h jól sülne el a dolog.Szerintem az lehet a baja,h nem meri a gyereket egy pillanatra sem elengedni,ezen kell változtatni.Esetleg megkérhetnél nagyszülőt hogy jöjjön el vigyázni a kicsire,amíg elmentek valahová kettesben.Nem egyből órákra gondolok,fél órát elmenni sétálni,ilyemi.Aztán mindig kicsit hosszabb időre.Most úgy gondolja,h neki a kicsi a leges-legfontosabb feladata,te egy kicsit háttérbe szorultál.Ez természetes is valahol,csak ez már nagyon rossz irányba terelődik.Igen több testi érintés kell,ölelés,simogatás,nem kell egyből a szexre térni.De mondjuk az tényleg el kéne neki magyarázni,h nem lesz a gyerek lelki sérült,ha meglát esetleg,mert még csak 4 hónapos!!!!Fel sem fogja,mi történik.Ha esetleg anyukájáával jó a viszonya,ő is tapogatózhatna nála,persze ne úgy,h te kérted meg,csak arra terelné a szót.Egyelőre ennyi jutott eszembe,majd azért írj a fejleményekről.És sok férfi példát vehetne rólad!!!!
2013. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
javaslom,ültesd le mond el,hogy szeretnéd ha a baba a másik szobába költözne,mert te szeretnéd,hogy a hálószobátok csak kettőtöké legyen.Próbáld meg elmondani neki az érzéseidet mindent,és próbáld meg elvinni valahova kettesben.Nagy mázlija van Veled,de állj a sarkadra ez így nem mehet tovább ez teljes mértékben önzőség és kihasználás a részéről.
2013. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Próbálnék én gyengéd lenni hozzá, de megsimogatom a hátát, és már el is húzódik. A maximum amit kaptam tőle az elmúlt egy évben, az a szájra puszi. A szex a terhesség előtt fantasztikus volt. Szinte nem tudtam beelőzni sosem, mindig ő kezdeményezett, akár egy nap többször is.
2013. dec. 18. 19:12
 24/32 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem találok értelmes magyarázatot erre a helyzetre...
2013. dec. 18. 19:12
 25/32 djudit ***** válasza:
87%
Én a másik helyzetéből tudok Neked írni. 2,5 éves a kisfiam, és nagyon nehezen találtam magamra, mint nő. Sok időbe telt. Szerettem akkor is a férjem, és nagyon jó pasinak láttam akkor is, de annyira fáradt voltam, és annyira csak a kicsin járt az agyam, a testem rondának láttam, hogy egyszerűen nem tudtam ráhangolódni az együttlétre. Sokszor visszautasítottam a férjem. Sőt a szülés után azt hiszem félév kellett, hogy úgy tudjunk szexelni, hogy nekem ne fájjon. Nagyon megszenvedtem a szülést, és még most sem dolgoztam fel rendesen azt a traumát. ...és hát a születés és a szex helye sajnos egybeesik. Az ilyen időszakban szerintem nem a fizikai kényeztetés jön be, mert arra most nem vágyik a párod. ...sőt már teher neki, hogy teljesíteni kellene, mert tudja ő is, hogy megérdemelnéd...Nálunk az jött be, hogy a férjem megígérte, hogy 1 hétig nem fekszik le velem, akkor sem, ha én akarom, és valahogy ez segített, hagytam, hogy simogasson, mert nem féltem attól, hogy többet akar...és így el tudtuk magunkat engedni. Szerintem beszélj vele erről, és keressetek együtt megoldást. Sok türelem kell ehhez az időszakhoz mindkettőtöktől. ...dehát jóban és rosszban is, a rossz után a jó jön ;)
2013. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy az is lehet, hogy a babával való testi kontaktus elég neki -vagy még sok is, mint intimitás. Néha én is voltam úgy, mikor egész nap rajtam "lógott" a baba, hogy nemhogy egy símogatás, de mEg beszélgetés sem hiányzott. SzIvem szerint fél napra magamra záetam volna az ajtót, és a fejemre húztam volna a paplant. Ha problémás a baba vagy esetleg nehéz volt a szülés, az sem könnyíti meg a dolgotokat.
2013. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet? Sikerült beszélni az asszonykával?
2013. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves tőled, hogy érdeklődsz. Ott vagyok, ahol a part szakad. Nem jutottunk előbbre. Mondtam neki, hogy szeretnék megbeszélni vele valamit, erre azt mondta, hogy ha intimitásról akarok beszélni, bele se kezdjek. Nem tudom, hova tartunk így...
2013. dec. 20. 17:41
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Pff ilyen nő. Csald meg, azt kész! És akkor majd vinnyog, ha félrelépsz!
2013. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Tudod mit?! Dugd ezt az orra alá! Mutasd meg, hogy már kínodban vadidegenekkel beszéled meg a gondodat! Figyeld a reakcióját! Ettől rosszabb már úgysem lehet a helyzet!

Viszont egy normális asszony helyében baromira égne a pofám!!!!!

2013. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!