Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elkeseredett férfi vagyok!...

Elkeseredett férfi vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28 éves férfi vagyok. Párom és köztem nem volt testiség, amióta megtudta hogy gyermekünk lesz.... Kisfiunk most 4 hónapos!!! A terhesség első 3 hónapját nagyon rosszul viselte, állandóan hányt. Aztán a 4. hónaptól azért, mert félt hogy valami baja lesz a babának. Ezt mind megértettem, nem szekáltam. Aztán megszületett a pici, letelt a hat hét. Amikor közeledni kezdtem, azt mondta, nem lehet köztünk semmi úgy, hogy a kisgyerek velünk van egy szobában. Az elmúlt két hónapban arra hivatkozik, hogy ha meglát minket a kisfickó, lelkileg megsérül. A lakás többi részében azért nem lehet, mert ott nincs ágy....

Én hűséges voltam hozzá, rá sem néztem más nőre. Be-bepróbálkoztam nála, de mindig lerázott. Kezdem most már nagyon hülyének érezni magam. A házimunkát is megcsinálom, amire megkér. Legutóbb például én vasaltam ki a ruhákat. A legjobb barátom szerint kezdem elveszteni a férfiasságomat. Szerinte meg kéne mondanom neki, hogy vagy változtat ezen, vagy megkapom mástól, amire szükségem van. Nővérem is nevetségesnek tartja a kifogásait. A kilenc hónapot megértettem, de ez a négy hónap???

Mit tegyek?


2013. dec. 18. 14:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
esetleg rákérdezhetnél hogy mégis mit vár tőled, hogy kezeld a helyzetet? Mit tenne a helyedben? Mit gondol, meddig lehet száműzni az intimitást?Mit gondol, mi lesz így veletek?
2013. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Történt bármiféle változás?
2013. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!