Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen gyakran...

Anyukák, milyen gyakran szoktatok otthon kiborulni, kiabálni?

Figyelt kérdés
Mi miatt és mennyi ideig veszekedtek ilyenkor? Mennyire tudjátok kontrollálni magatokat? Ha megnyugodtatok mi történik? Bocsánatkérés? Kibékülés? Vagy duzzogás?

2014. jan. 1. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nagyon gyakran és szinte semennyire nem tudom magam kontrollálni.

Ha megnyugodtam sokszor sírok, hogy miért vagyok ilyen a gyerekkel.

2014. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 1 hónapban rengetegszer szinte mindennap és akár többször, a sok stressz,bizonytalanságok,amúgy is elég nehéz korban van 2,5 éves fiam,suli,munka,kicsit sok volt most a szürke hétköznap tele kötelezettséggel és semmi kikapcsolódás ,pihenés.

Most nem nagyon tudtam magam kontrollálni,már túl vagyok egy pontot,de 98%ban a fiam hozza ki belőlem,ha érzem,hogy nem volt jogos bocsánatot kérek,de mindig megölelgetem.

2014. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 AtyeszLL ***** válasza:
50%

A gyereknek az a természetes, amit a legtöbbször otthon lát. Ezt fogja Ő is utánozni, ha hasonló helyzetben van.

Ha ez nem motivál, akkor semmi.

2014. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Általában ha rosszat csinál, csak rákiabálok , hogy LÉNAA, es utána mondom neki hogy legyél szíves vonulj el a szobádba és gondolkozz. (Én meg addig lenyugszok). Sajnos van amikor egész nap az idegeimen táncol , olyan 1-2 perc alatt kipuffogom magam jobb esetben es elvonulok pl mosogatni :))
2014. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó ezzel nem èrtek egyet. Anyukám fèl órànkènt kikadt ordibàlt csapkodott, ettől függetlenül èn ès az öcsèm is halàl nyugodtak lettünk, apa termèszetèt örököltük. Nővèrem akivel elvileg nyugodtabb volt màr anyàsabb:-)
2014. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsànat, utolsó előtti.
2014. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 AtyeszLL ***** válasza:
Igen, van olyan is, hogy, ha az Apa mondjuk alkesz, akkor a gyerek csak azért sem lesz az.
2014. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jaj sajnos igen sokszor... 10-ig majd 20-ig számolok és szedem a magneb6-ot. De kárpótlom magam valahogyan: tábla csoki, meleg fürdő amikor már alszik a "ház".
2014. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább személyiség függő.

Nálunk anya és apa is dohányzott (anya már 13-14 éve nem).

Apa láncdohányos, cigiről cigire gyújt.

Tesóm (bátyám) dettó. Együtt bagóztak, senkit nem zavart, hogy 16 évesen kezdte.

Én egyszer részegen kipróbáltam, de csak kíváncsiságból, illetve a pipát, a vizipiát, és a szivart is kipróbáltam.

De meglehetősen antidohányos vagyok, és a nővérem is az.


Pedig nálunk tényleg mindenki dohányzott mikor gyerekek voltunk.

Bocs az offért. Amúgy nekem az a legszimpibb megoldás, amit az egyik válaszoló írt, hogy beküldi a gyereket gondolkozni a szobába ha rosszalkodott, addig ő kipuffogja magát, mély légzés, stb.

2014. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet nem érthető, de az előzőt az utánzásra írtam.
2014. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!