Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen gyakran...

Anyukák, milyen gyakran szoktatok otthon kiborulni, kiabálni?

Figyelt kérdés
Mi miatt és mennyi ideig veszekedtek ilyenkor? Mennyire tudjátok kontrollálni magatokat? Ha megnyugodtatok mi történik? Bocsánatkérés? Kibékülés? Vagy duzzogás?

2014. jan. 1. 18:26
1 2
 11/15 porcukormókus ***** válasza:

Nagyon gyakran, naponta tobbszor is. :/

A kicsi 15honapos, most kezdi a csibeszseget, a "nagy" 2,5eves, nyakig a dackorszakban es a tesofeltekenyseg is sokszor elojon.

Nalunk sajnos igaz, h a nagylanyom leutanoz minket/engem. Sokszor kiabal, visszabeszel, elkuld (ő engem...) gondolkodni, stb. Neha vicces, ahogy visszatreniroz minket, de azert ez egy jel is, hogy nekem is higgadtabban kene kezelnem neha a dolgaikat. Hat nem konnyu!

2014. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon gyakran előfordul velem. Most pont úgy érzem, belefásultam az "itthon vagyunk ketten négy fal között"be. Szerencsére hamarosan megyek vissza dolgozni, talán jót fog tenni a változás. A fiam is elég akaratos, hisztis, lehet miattam is. Nagyon ki tud készíteni...
2014. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnos én is elég gyakran!Kiabálok,kiakadok...stb Két fiam van,egyedül vagyok velük.Utána lesül a pofámról a bőr,lelkiismeret furdalás st. és ostorozom magam,hogy én vagyok a felnőtt tudjam már kontrollálni magam.De sajnos nem megy,ezért gondolom ez típustól is függ.Gondolom van aki alapjáraton is nyugisabb,béketűrőbb és van aki nem.De ahogy olvasom sokan kiakadunk,bár nem vígasz megnyugtat hogy nem csak én vagyok dilis :)
2014. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én azt hittem én vagyok a világ legszarabb anyukája, mert naponta elszakad a cérna, és lekiabálom a két rosszcsontom. Látom vagyunk páran. Amúgy meg soha nem tudnék nekik ártani (ütni, rázni, kínozni), a kiabálásban le is vezetem a dühöm. Utána kicsit duzzogok majd megy minden a maga útján.

2014. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elég gyakran... 2 gyerekkel vagyok itthon és a nagyobbik 2.5 éves. Mindent produkál amit egy ilyen korú csak produkálhat. Egész nap mást sem csinálok, csak fegyelmezek és nevelek.
2014. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!