Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki egyedul neveli a gyerekeit...

Aki egyedul neveli a gyerekeit vagy nehez korulmenyek kozott neveli a gyerekeit hogy birja?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egyedül nevelem a fiam születése óta. Már két éves. Hát mikor hogy... Néha nehéz, néha meg úgy érzem, hogy nem az. Így szoktam meg, nem tudom, milyen lenne máshogy. Mondjuk az anyagi része elég durva, nem is tudom, miből éltünk az elmúlt két évben. Meg néha nagyon ki tudok azon bukni, hogy még hajnali kettőkor sem tudok nyugodtan fürdeni, mert minden pillanatban nekem kell ugrani, ha van valami, ilyenkor eszembe jut, hogy ha lenne férjem, legalább a kádból nem kéne kiugranom cumit visszaadogatni meg ilyenek. Meg hát néha kicsit elkeserít, hogy mindent egyedül kell megoldanom, nincs aki segítsen, de azért eddig mindent meg tudtam oldani. Az pedig különösen sok erőt ad, amikor a környezetemtől olyan visszajelzéseket kapok, hogy jól csinálom amit csinálok.
2009. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!