Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért "fejlődik vissza"...

Miért "fejlődik vissza" minden anyuka a 0-6 hónapos gyermeke mellett?

Figyelt kérdés

Ezt arra értem, mikor egy 0-6 hőnapos kisbaba mellett "doktornéniznek"? Most mi értelme annak, hogy beszélgetek egy anyukával, aki a 2 hőnapos babáját tartja és ezt modja: " a doktornéni azt mondta"...

3 hónapos a kislányom, de nem doktornénizek mikor mondom, hogy orvoshoz megyünk...

A másik: tápcsi, szopcsi...

De a doktornénis akaszt ki sok anyukánál! Az rendben, mikor már beszél vagy 1-2 éves és úgy...de egy csecsemőnél? Amikor két felnőtt beszélget???


2014. jan. 9. 23:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%

Pont a doktornéni fáj a szopcsi, tápcsi mellett...?!

Ebben szerintem semmi rossz nincs, engem legalábbis nem zavar. A másik kettő tényleg idegölő!

2014. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem Te depressziós vagy!A kákán is csomót keresel.Inkább a férjeddel beszélgess mint hogy ilyen butaságokon mérgelődj.
2014. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy gyermekké kell valamilyen szinten vállni, de nem mindegy mikor és hol.

Csak fura az a párbeszéd, pl itt gyakorin is mikor anyuka írja, hogy a doktornéni azt mobdta.....

2014. jan. 9. 23:16
 4/27 A kérdező kommentje:

A depresszió szerintem ezzel nem függ össze, attól hogy anyuka vagyok, még nem tetszhet minden:-)!

Akkor is.... Nem fér a fejembe, minek kell egy felnőtt társaságban is "gügyögni".

2014. jan. 9. 23:18
 5/27 anonim ***** válasza:
38%

Ez engem is "kiborit".

Ertelmes nok vallnak gugyogo idiotakka.

2014. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
En azon akadtam fenn, amikor a vateran vasaroltam es a kantaros farmer kantis fari-nak volt meghirdetve....
2014. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

S gyerekorvosunk "Doktornéni", és kész! Nagymama korú, már az én generációmnak is ô írta a Maripent. Itthon a gyerekekkel is Doktornéniként emlegetjük (igen, így, nagy betûvel), az ô orvosuk, nem az enyém. A sajátomat én se nénizem. :)

Engem a helyesírási hibák zavarnak, mégsem írok ki róla kérdést...

2014. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig azt sem tudtam, hogy mi az a fari :-)
2014. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

"A gyerekorvosunk..."


Hülye taperolós telefon...

2014. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Azért a kanti fari az tényleg űbereli a doktornénit:D

Nekem is tapis telefonom, sokszor írok félre!

Persze, nyilván egy 65 feletti Doktornőnél más, főleg ha családi orvos:-)! De én maradok a Doktornőnél vagy az orvos:-))


De a kanti fari-ra nincs magyarázat!!!

2014. jan. 10. 00:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!