Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a tragédiához?

Mit szóltok ehhez a tragédiához?

Figyelt kérdés

Meghalt az egyik kismama és a babája is. Most abszolút úgy gondolom, jól tettem, hogy beoltattam magam...

Részvétem a családnak!

35hetes kismami


2009. dec. 1. 14:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon sajnálom!

És ezért ez az idióta ellenkapmány is a felelős.

2009. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Én ugyanígy gondolom. Én is 3 hete kaptam meg az oltást. 21 vagyok és 6 hónapos terhes. Pont mint az egyik kismama. Szörnyű ami velük és a Babáikkal történik.

2009. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
És még hányan fognak,az oltásellenesek miatt.
2009. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

benne van sajnos, hogy páran belehalnak a szövődményekbe. egyelőre országos szinten csak pár halott van. szerencsére ezek nem nagy számok.


sokkal jobban megdöbbentett a múlt heti pécsi lövöldözés...

2009. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Húúúha, ez az századik ilyem kérdés. Rendes influenzában vagy egy balesetben állítom hogy több anyuka halt már meg. Azokat miért nem írjéátok ide ki nagybetűvel?? Sajnálom őt de ti meg eléggé manipulálhatóak vagytok. Igen veszélyes, meg is lehet tőle halni, de egy csomó minden mástól meg lehet halni! Én nem oltatom be magam (nem azért mert nem bízok benne), apám beoltatta magát. Mindenkinek a saját dolga, de azért nem kell mindent elhinni...
2009. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

utolsónak

A kismamák immunrendszer sokkal gyengébb.

2009. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7%

A 73%-os válaszoló folyamatosan ellenkampányol-számtalanszor figyeltem már a válaszait.

Nem százas teljesen. Szerintem mégcsak nemis terhes, de tuti, hogy nincs babája.

2009. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
És ez hogy jön ide? Tisztában vagyok vele. De arról beszéltem, hogy kismamák (meg másik is) más dolgoktól sokkal gyakrabban halnak meg csak azok nem számítanak hírnek... Nem az oltással van bajom, hanem evvel a hisztériával.
2009. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

Utolsónak!


Most meg itt rontod a levegőt?

Az előző kérdésnél is minősíthetetlen módon válaszoltál.

Anya vagy te egyáltalán?


Menj már melegebb éghajlatra és játsz a .... az közelebb van,Te kretén!!!



Őszinte részvétem!

Borzalmas ami történt:)


Ezek az igazán nagy gondok!

2009. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
A sima influenzában meghaltakról miért nem adnak hírt?!És azokról,akiknek súlyos mellékhatást okozott az oltás miért nem?!Mellesleg,mint elmondták az oltás is csak 70%-ban ad védettséget.Szval semmi garancia arra,h nem Te kapod meg.És a szövődményekbe halnak bele.A mi dokink szerint inkább ez ellen kell oltani(ami pl. a PREVENAR nevezetű oltás).És azért az is kiderült,h az eddigi összes halottnak volt vmilyen súlyos betegsége.Ők valószínűleg egy vmilyen másik fertőzéstől is elmentek volna.Több gyerekes anyuka vagyok,nem oltatom be se őket,se magunkat(igaz,a picivel itthon vagyok)
2009. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!