Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit segít a férjed a...

Mennyit segít a férjed a gyerek körül? Pontosan miben? Mit dolgozik, milyen időbeosztásban?

Figyelt kérdés
Hány éves a gyereketek?
2014. jan. 26. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

3 műszakban dolgozik nehéz fizikai munkát és sajnos sokszor szombaton is.

14 hónapos a lányunk, a kezdetektől mindenben segít.

Nem sorolom fel, mert felesleges volna, ha itthon van, bármit megcsinál ugyanúgy, mint én.

2014. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Heti het napbol 5 ot dlgozik napi 8-12 orat. Igy nem sokat segit de nem is varom el. Ha itthon van akkor meg a kicsikkel foglalkozik. Ket es fel eves es ket honapos.
2014. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
két és fél éves a gyerkőc.heti hat napot dolgozik 10-12 órát.Háztartásban nem igen segít,nem is kérem meg.Az ő dolga a favágás,ilyesmi.A gyerekkel meg este játszik kb fél órát.Emellett van 2 fia ,akik 2 hetente itt vannak,úgyhogy akkor velük is kell foglalkoznia.
2014. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Férjemnek változó a munka beosztása, de kezdetektől fogva mindenbe segít. Főzni is tud ;) Valamelyik nap meg egyeztünk, h én elmegyek x dolgot csinálni, de akkor addig mosogasson el. Mire haza értem a-z-ig el volt mosogatva, lepucolva a konyha szekrény, hűtő. Mindenhol össze pakolva és felporszívózva és még illatosítót is gyújtott meg és ezt mind úgy, h itthon maradt vele a 2,5 éves kisfiúnk. A minden napjainkat meg nem is sorolom, néha úgy érzem, h túlságosan is el vagyok kényesztetve :D
2014. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozó, heti 5 nap dolgozik, 12 órát legalább. Már a kezdetek óta rengeteget segít, sokat játszik a lányunkkal, még akkor is, ha láthatólag nagyon fáradt. 2,5 éves.
2014. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Heti 1,5 szabadnapja van. Reggel 9-től dolgozik és 0:00ra ér haza.

Amikor szabadnapos mindent szinte Ő csinál. Reggel 7:00-kor is Ő etei mindig a kislányunkat.

Sok dolga nincs, mert végigalussza az éjszakákat, egyhuzamban 9 órát.

De mikor nem melózik, mindent Ő csinál:)

4 hónapos a kislány

2014. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-tól 15:30-ig dolgozik. A gyerekek 5, 10 és 14 évesek.


A kicsit megfürdeti. A reggeliket, vacsorákat elkészíti.

Minden nap bevásárol. Segít takarítani. Én csak 4 órásban dolgozom, azt is délután.

2014. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Két gyerek van, 3 év másfél évesek.

Férjem reggel 8tól kb. este 6-ig dolgozik. Ha hazajön játszik a gyerekekkel 1 órát, majd megnézi a híradót, utána fürdeti a gyerekeket és a nagyot lefekteti. Ez hétköznap van, többet nem csinál, de nem is kérem. Éjszaka ha kell, felkel a gyerekekhez.


Hétvégén többet segít, háztartásban nem mert ahhoz nem ért, csak a mosogatáshoz, de azt szívesen csinálja. Hétvégén mindig elviszi a gyerekeket játszóházba, ide-oda, hogy legyen egy kis szabadidőm. Nem panaszkodom, a gyerekekkel sokat játszik. Ő az a típus, hogy mondani kell mit csináljon itthon, de ha mondom, zokszó nélkül megteszi. Lehet van nála ügyesebb férj is, de én örülök, hogy ennyit segít.

Sokszor hétvégén is dolgozik, éjszakázik, és 3 óra alvás után felébred, és ugyanúgy segít mintha nem éjszakázna. Én ezeket értékelem.

2014. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

4 éves.

Reggel 8-20H-ig dolgozik.

Minden reggel bevásárol, ha hazajön játszik még vele, a kutyát is ő intézi. Hétvégente ha dolgozok akkor egész nap ő van vele, mindent ő csinál, kivétel a főzés.

2014. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1.5 éves a lányunk. Reggel 8körül megy el és 5re van itthon.


Mindent megcsinál, amit kell. Ha hazajött akkor együtt vagyunk hárman, játszunk a gyerekkel, együtt vacsizunk, elmegyünk sétálni. A fürdés mindig az övé. Váltva altatunk.

Hétköznap estére nincs semmi munka itthon, mert én megcsinálom napközben, de ha sok volt a dolog, és mondjuk még ki kell még teregetni, megcsinálja simán.


Egy "dolga" van hétköznap, elvinni a kutyát ha elaludt a lányunk.


Hétvégén mindent együtt csinálunk, mosogatás, takarítás. Ha nincs program, mostanában elviszi a gyereket pár órára, hogy pihenhessek. Ezt 2 hónapja találta ki, enyhén megdöbbentem. És szerintem élvezi is, hogy együtt vannak, nem "kontrollálom" őket. :) Elmennek játszóházba, vagy anyósomhoz, OBiban voltak tegnap, nem tudom mi a túrót csináltak ott 2 órát... :D


Szóval mázlim van, nem panaszkodhatok.

2014. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!