Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megtartottátok a pozitív...

Ti megtartottátok a pozitív teszteteket? Nekem elveszett és elég rosszul érint a dolog.

Figyelt kérdés
Véletlen kidobta a párom a tesztet, ami a lányomat jelezte. Ő már 7 hónapos és szerettem volna megtartani a tesztet. Kicsit szomorú vagyok. Ti megtartottátok a tesztet?
2014. febr. 5. 22:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen,megőriztem.Az első tesztem már majdnem 5éves,mindkét csík nagyon szép rajta , a második tesztem pedig 5 hónapos. :)
2014. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem eszembe sem jut,nem túl higiénikus egy tesztet rakosgatnia mit előtte lepisiltem.
2014. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 3. gyerkőcé van meg-16 hónapos-de igaza van az előttem szólóknak.Annyi,de annyi emlék gyűlik össze(a rajzok,a gyerek által készített tárgyak,az ovis,sulis ballagási táska,a sok sok fénykép,stb.,stb.)hogy előbb utóbb elfelejtődik a teszt....a karszalag,a köldökkapocs,egy tincs a babahajból,láb-kéz lenyomat megvannak.
2014. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem megvan, 20 hetes vagyok, nálunk sem volt tervezett baba :) De iszonyatosan örülünk neki mindannyian, már alig várjuk.

Már gondoltunk olyanra, hogy bekereteztetjük.... hát nem tudom mi lesz bele :)

2014. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Már megint ez a leoontozás az idióta anyukáktól...
2014. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 porcukormókus ***** válasza:
Nnna... Mar megint kinek faj, hogy paran megorzik a pozitiv tesztjuket?? :P
2014. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 zabmester ***** válasza:
Nem tudom, de az is fáj nekik, hogy páran meg nem :D Tele van ez az oldal ilyen hülyékkel, nyomogatni azt nagyon tudnak, de az értelmi képességeik igen szerények lehetnek.
2014. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39%
nekem nem fáj,nekem mindegy ki hogy csinálja de azért is le vagyok húzva,hogy én nem tartottam meg sok ütődött aki a piros kezen élvezkedik
2014. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
83%
Bár engem MÉG nem pontoztak sehogy(ennél a kérdésnél),ám azt nagyon nem értem,mi a viharért nem tudnak valamit kitalálni a KEDVES?!?! adminok,ill.az oldal szerkesztői.Baromira nincs értelme ennek a véleményezésnek.Csak a tüzet szítják vele,és a sok egyszerű,ide nem való embernek "hatalmat" adnak a kezébe.És most jöhet a lepontozás.
2014. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!