Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Még csak tervezzük a gyereket,...

Még csak tervezzük a gyereket, de a párom már eldöntötte, hogy hogyan fogja nevelni. Nem korai még?

Figyelt kérdés
Eldöntötte, hogy melyik iskolába fog járni, hogy három hónapos korába bölcsibe kell adni stb. 47 évesen hogy lehet ilyen?
2014. febr. 6. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
3 hónapos korában nem lehet bölcsibe adni, rohadt nagy kamu az egész kérdés, provokáció.
2014. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
3 honaposan bölcsi? váuuu :D
2014. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát, ha minden úgy menne ahogy az ember tervezi... De nem így megy az életben. Egyébként nem is hiszem, hogy 3 hónaposan lehet egy gyereket bölcsibe adni, ha lehet is, elég nagy butaság, hisz egyébként az első 3 éve a legfontosabb a gyermek-anya közötti kapcsolat kialakulásában.
2014. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen ismered azt a magyar népmesét, amiben azon zokog a lyány a pincében, hogy majd az Ő 2 év múlva megszülető Jancsikáját 5 év múlva agyonüti az a falnak támasztott káposztáskő ???
2014. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt akarja, hogy minél hamarabb menjek vissza dolgozni, mert akkor esetleg megkapom a gyed extrát.
2014. febr. 6. 20:42
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Egy éves kora után kapod a gyed extrát.
2014. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Amikor én bölcsiben voltam gyakorlaton, 20 hetes kortól jöhetek a gyerekek.

Gyed extra mellett is csak 1 éves kora után dolgozhatsz.

2014. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Hááát,tervezgetni persze lehet,hogy mit,hogy fogtok csinálni,aztán majd eldől,hogy a gyakorlatban mennyire állja meg a helyét az elmélet.
2014. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Remélem kamu!3 hónaposan bölcsibe adni szerencsétlen gyereket...hát nem tudom.Na meg a párod 47 éves?Lehet,h én vagyok szűk látókörű,de szerintem kicsit idős a gyerekvállaláshoz,bár mindenkinek magánügye,hogy hány évesen alapít családot.
2014. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Biztos, hogy ilyen embernek akarsz szülni, aki 3! hónaposan berakná gyerekmegőrzőbe (nem vagyok bölcsi ellenes, de 3 hónaposan te jó ég), hogy több pénz legyen?
2014. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!