Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baba nemének tervezése?

A baba nemének tervezése?

Figyelt kérdés
Szerintetek van bármi tudományos alapja annak, hogy ilyen-olyan módszerekkel meg lehet tervezni a baba nemét? (Jónás naptár, stb..)
2014. febr. 9. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Az esetek 90%-ban nem jön be. A természet hozza azt, ami lesz.
2014. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van tudományos alapja, de a természet erősebb, és inkább az dönt, nem a csodamódszerek.
2014. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, hogy a természet az erősebb. Képzeljétek mi lenne 20-30 év múlva, ha most egyszerre mindenki ugyanolyan nemű babát akarna...


Azt is olvastam, hogy ezek a módszerek 50%-ban hatásosak. Ezen felröhögtem. Alapban is 50% az esély, hogy olyan nemű babád legyen, amilyet akarsz.

2014. febr. 9. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze ezt nem az ember dönti el,de részemről azért megfogadok alap dolgokat ahhoz,hogy kislány legyen a második babám,annyira vágyom egy kislányra, végülis alapjáraton 50% az esély,annyi,hogy megnézem a kínai fogamzásnaptárat és peteérés előtt leszünk együtt,úgysem rajtunk múlik de azért mégis úgy érzem majd,hogy így nagyobb az esély :D De az nevetséges hogy fizetnek azért,hogy adjanak ötleteket hogyan lehet lány/fiú,ilyenről is volt már kérdés az oldalon..
2014. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi próbáltunk kislányt összehozni, még nem tudni, sikerült-e. November 15-én volt pém, 11-én voltunk együtt, tehát ha lehet hinni a tudománynak, miszerint a lány spermiumok tovább élnek, lány esélyesek vagyunk. :)

15hkm

2014. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves #4-5, ha peteérés előtt vagytok együtt, akkor nagyobb az esélye a lánybabának, de ugye ez orvosilag igazolt dolog.


De a különböző naptárakban speciel nem hiszek.

2014. febr. 9. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Na igen, 50 %. Én az elsőnél nagyon lányt akartam, az lett. A másodiknál is, fiú lett. Utólag visszanéztem, az összes tudományos és áltudományos elmélet szerint is fordítva vannak (Jónás, kínai, ovulációs, diétás, stb.) Szóval a lányomnak kellett volna fiúnak, a fiamnak meg lánynak születnie. Tehát higgy benne erősen hogy milyen nemű babát akarsz, és 50% hogy sikerül, akkor viszont alá tudod majd támasztani valamelyik elmélettel. :)
2014. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megint előző vagyok. A fiamat peteérés előtt, a lányomat ovuláció napján hoztuk össze. Ez holtbiztos, mert 2 olyan hónap volt, amikor ritkán sikerült együtt lennünk, fix 28 napos a ciklusom és a fiamnál még ovutesztet is használtam. El is voltam keseredve, hogy pont akkor nem lehet...:)
2014. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!