Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az egy évesetek egyszer, vagy...

Az egy évesetek egyszer, vagy kétszer alszik napközben? Enyém még midig kétszer.

Figyelt kérdés
Továbbá (bár tudom uncsi téma már) beoltatjátok az újinfuenza ellen? Én holnapra terveztem az oltást...
2009. dec. 8. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
az enyém 3* alszik. Én holnap után megyek a doktornőhöz felülvizsgálatra, akkor beoltatjuk a babát is.
2009. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

14 hós kislányom is kétszer alszik napközben (1 - 1,5 órát) és az egész éjszakát végig alussza (legkésőbb este 8 - kor elalszik, reggel fél 7 körül ébred).

Eleinte oltás ellenes voltam, most már egyre inkább szeretnénk oltatni, de nálunk még nem kapható vakcina (Szlovákiában).

2009. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok! :)


Az enyém pár hete csinálta, hogy már csak egyszer aludt (déltől fél 3-ig), és most újból visszatért a kétszeri alvásra, 7 körül kel, de 9-kor már nagyon álmos. Délután is alszik egy-másfél órát, és éjjel is 9-től 7-ig általában (2-3-szori ébredéssel).

2009. dec. 8. 09:41
 4/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Egyszer kérdeztem hasonlót, belinkelem.

Az én 1 évesem még kétszer alszik. Délelőtt és délután is másfél órát, éjjel pedig kb fél 9-től reggel 7-ig.

Őt nem oltatom be, őt nem merem, viszont mi a férjemmel be vagyunk már.

2009. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, én 1 évesem is kétszer alszik napközben, és este 8-tól reggel fél nyolcig. Igazán rendes kislány. :)

Mivel elég sokat megyünk, ezért megkapta ő is, én is és a férjem is az oltást.

2009. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1x alszik du.f2-f4-ig kb.mikor hogy.Este 10-reggel f9-9-ig alszik egyhuzamban.Nem oltatok,se a gyereket,sem magunkat.
2009. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja,lemaradt.Kb.11 hónaposan tért át az egyszeri alvásra.13 hónapos a lányom.
2009. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok. Én nem is értem, hogy bírja a babátok fél 2-ig ébren. Az enyém fél 7 körül kel, de legkésőbb fél 10-kor már majd elalszik ülve, nagyon álmos.


Képzeljétek, nálunk a gyerekorvos nem olt 1 éveseket, a legfiatalabb 2 éves, akit beoltott. Most mi a túrót csináljak?

2009. dec. 8. 15:31
 9/10 anonim ***** válasza:

A szlovákiai anyuka vagyok.

Nem értem, hogy nálatok miért működik ilyen össze - vissza ez az oltás dolog! Itt írnak olyan kismamák is, aki az első trimeszter heteit tapossák és nem hajlandóak beoltani őket a háziorvosok, pedig gondolom saját felelősségre kérik. Vagy a csapból is az folyik, hogy mindenki oltasson, minél előbb, de a háziorvosok meg nagyon sok esetben elutasítják. Aki nem szeretne oltatni, az úgy sem megy el, aki meg szeretne úgyis megfizeti (mert olvastam itt olyat is, hogy magáért a vakcináért és a beadásért is fizettek kismamák) és igazán beadhatnák neki, ha már fizetni kell érte. Vagy ugye MO - on volt egy egy éven aluli kisbaba is intenzíven (vele mi van?), akkor azt mondták, hogy a babákat is oltani kell. De akkor miért utasítja el 1 - 1 orvos? Hihetetlen.

Próbáld meg valamelyik oltóközpontot, ha van a közeletekben.

2009. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, aranyos vagy. :) Most meg a védőnő is lebeszélt róla... egyelőre hagyom.. Ő is mondta, hogy a mi körzetünkben egyetlen egy év körüli gyerek sem kapott oltást, akkor nem én akarok lenni az egyetlen kivétel.
2009. dec. 10. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!