Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mindig azt az embert...

Miért mindig azt az embert kell megérteni és pártolni, aki a pár tagja közül nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket és azon döbbentem le, hogy ha az egyik fél írja hogy babát akar, de a párja nem, akkor mindenki (tisztelet a kivételnek) neki esik a kérdezőnek, hogy nem tiszteled a párod, miért nem figyelsz rá ,ha szereted elfogadod a döntését stb.. És fordítva? Aki nem akar gyereket, az nem gondolja hogy fájdalmat okoz a párjának? Nyilván nem az olyan esetekre gondolok , ahol semmi háttér nem adott a babavállaláshoz, és nem az olyanokra amikor az egyik fél már az elején tisztázza hogy ő bizony nem akar gyereket. Az olyanok bosszantanak, amikor kifogásokat keres a pár egyik tagja. "Élni akarok még", "félek a felelősségtől", "túl fiatal vagyok még" és a társai..
2014. febr. 15. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kifogásokat keres, ha komolyan nem akar gyereket, akkor is vele lesz kib..zva, ha mégis lesz gyerek!
2014. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki NEM akar gyereket, arra rákeßnyszeríteni nem szabad.


Aki gyereket akar, az keressen olyan partnert, aki szintén szeretne

2014. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha valaki később szeretne gyereket, tehát várni akar, attól még nem kell új párt keresni. Mert egy új kapcsolatban sem hinném hogy azonnal lesz gyerek. Legalábbis én biztos nem szülnék egy féléves kapcsolatban.
2014. febr. 15. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem pártolni akarják, hanem csak az van, amit a többiek is írnak, hogy a gyermekre vágyó félt akarják lebeszélni arról, hogy rákényszerítse az akaratát a párjára, mert abból csak nagy keserűség, csalódás, és szakítás lehet....
2014. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!