Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes ezt a...

Szerintetek érdemes ezt a csomagot megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Első baba, el vagyok veszve. :)


2014. febr. 22. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En nem vennem meg, de biztos lesz, aki igen.
2014. febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi külön-külön vettük meg mindent, bar igy se annyi mindent, mint ami ebben a csomagban van (sterilizalonk nincs is, először kifizetem mindent, kesobb sterilizalo folyadékkal sterilizaltam).


Esetleg, ha mindenképp ezt a markát szeretnéd, nézd meg, van-e akcióban valahol (brendonban is lehet kapni es némelyiket a Tescóban is), hogy esetleg olcsóbb-e ugy

2014. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ilyen sterilizálóm van. Szeretem, mert nagyon kényelmes. Ennél olcsóbban ennyi cuccot biztos nem kapsz. Tescoba járok rendszeresen, a Brendon meg q drága. Lesz szükséged ilyesmire ? mert ha szoptatni fogsz, felesleges kiadás. De ìgy egyben sztem nagyon jó ár-érték arány így akciósan.
2014. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp szoptatni fogok, de a biztonság kedvéért, illetve majd később biztosan hasznos lenne. A babaápolás csomag a Brendonban 9.000 Ft, a készülék 20.000 Ft.
2014. febr. 22. 08:54
 5/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok, most olvasom, nem kifizettem, hanem kifőztem :))


bocs, a telefon átka.

2014. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptatok, másfél éves a lányom és ebből a csomagból a kisollót és az előkét használtuk volna. Az meg töredéke ennek az árnak. Nem venném meg. A készülék szerintem felesleges.
2014. febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
nem éri meg szerintem, orrszívó sokkal jobb a porszívós, mi csipeszt, biztonsági ollót sem tudtunk használni soha, sterilizálás sokféleképpen megoldható, ez az előke abszolút nem hasznos
2014. febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

10-ért már találsz elektromos sterilizálót(vagy használtan 6-7ért,ez meg nem olyan,amit elhasznál az ember),a babaápolási csomgban meg sok olyan van,amiket nem valószínű,h fogsz használni...orrszívóból jobb a porszívós, a biztonsági ollók szerintem használhatatlanok(más kisgyerekes ismerősök szerint is),lázmérő meg max 1000ft-os tétel.fogkefe szintén párszáz ft, fésűt meg pl egyáltalán nem használtam,pedig hajas babáim voltak/vannak,...

Szóval ár-érték arányban rendben is lenne,de sok felesleges kacat van benne,amire nem valószínű,h szükséged lesz.

2014. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Én az anyatejes kezdőpakkot vettem meg ebből a márkából, amiben mellszívó, mikrós sterilizáló, cumisüvegek, cumik, melltartóbetétek és tejtáró dobozkák vannak. 16 ezer volt és töredékét használom, a mikrós sterilizáló és a dobozkák nagyon jó, a cumi nem jött be a babámnak, a mellszívót használom néha-néha, de így utólag tök felesleges volt a pakkot megvenni :). Kézi orrszívónk nem ér semmit (porszívónkhoz nem lehet orrszi-porszit csatlakoztatni). Szóval tök szépek a csillivilli pakkok én is "megkajáltam" a nagy lelkesedésben, de jobban jársz, ha összeválogatod, ami tényleg kell.
2014. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg. Csak ha ragaszkodsz a márkához, és az elektromos sterilizálóhoz, akkor érdemes egyáltalán elgondolkodni rajta.

Nekem mikrós volt és az töredékébe kerül, pont azért vettem, mert szoptatni szerettem volna, aztán sajnos kellett is, mert ugyan 9 hónapig szoptattam, mikor mennyi kiegészítés, kellett...

Viszont ha elektromosat szereznék, én inkább megvenném az Aventet, ahhoz 6 üveget adnak és ugyanannyiba kerül, mint a TT gépe. Egyébként ez csomag annyira jön ki, ha egyenként veszed a szükséges dolgokat, mert van benne fölösleges.

[link]


Ollóból nekünk van TT, de az tényleg kukába való, össze vissza törte csak a lányom körmét. Az Auchanban vett olcsó olló, talán Brumi (vagy valami ilyesmi) volt a márkája, az meg szuper.

Orrszívóból ez a ballonos szintén teljesen felesleges, a porszívós ér egyedül valamit.

Digit hőmérő is 900 ft kb, fésű, kefe pár száz forint. Csipeszt, reszelőt én sosem használtam.

Előkét meg tonnaszám lehet venni édesebbnél édesebbet :) Ez teljesen snassz...


Szóval én inkább külön venném meg a szükségeseket, és inkább az Aventes sterilizálót, a sok cumisüveg miatt, mert azok is kb 10.000-et érnek csak maguk...

2014. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!