Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan döntenétek, dolgoznátok...

Hogyan döntenétek, dolgoznátok vagy kihasználnátok az utolsó szabad nyarat a gyermekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy másfél éves kisfiam, 2 évesen megy csak bölcsibe. Találtam jó állást, de úgy érzem, hogy a legszebb nyarunkat fogom így kihagyni vele. Szerintetek maradjak itthon még fél évet Vele, vagy menjek dolgozni? Szeptemberben biztosan nem találnék ilyen állást (bár lehet szerencsém).


2014. febr. 24. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
ha most van jó állás akkor semmi nem mulik azon a fél éven.
2014. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy rákényszerülve erre a jó állásra. Ha nagy szükség lenne erre az állásra, akkor mindenképp mennék!
2014. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A munkahelyet választanám. A nyarat így is vele töltöd majd, délután és hétvégén.
2014. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jövő nyáron lesz 3 a kisebbik gyerekem, de biztosan tudom, hogy szeptember előtt nem fogok dolgozni menni. Van még szabadságom, valahogy megoldjuk. Én nem mennék most dolgozni.
2014. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínű a munkát választanám, de azért ennyiből nem lehet dönteni. Hová tudod tenni, amíg dolgozol? Ki vigyáz majd rá addig? Mi a munkaidő a mostani állásnál?
2014. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Munkát választanám ebben a mai világban. Lesz szabadságod, úgyhogy tudsz vele lenni nyáron is.
2014. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Részmunkaidős takarítói állás, sokszor késő este érnék haza. Szeptembertől lehetne másik főállásra lehetőségem, oda korán kellene indulni, de időben jönnék haza (nem takarítás, viszont fárasztó az is).
2014. febr. 24. 13:41
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos normális melót nem nagyon találni, pedig van ilyen-olyan végzettségem! (
2014. febr. 24. 13:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezned. ìrd össze mi áll mellette és ellene. Pl anyagilak, neked egy kics szabadság, a gyereknek társaság, elválás, betegségek stb...

Aztán a te érzésed szerint dönts.

Nekem is a kisebbik lányom 1,5 éves és január óta bölcsiben van, én már nagyon vártam.

2014. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En a munkat valasztanam. Most az a fel eved is nyaron arra menne el, hogy "vajon milyen munkat talalok majd osszel?", "Lesz-e vajon jo munka osszel...?". Ugyhogy szerintem nem lenne olyan felhotlen, ahogyan az ember elkepzeli. Mert a fejedbe ott motoszkalna egesz nyar alatt, a munkaval kapcsolatos dolog. En oszinten ezert nem adnam fel.

Annak idejen en is igy voltam. Kulfoldon elunk es csak 1 ev a gyes. Sokat gondolkodtam mert volt felretett penzunk, hogy meg maradjak fel evet itthon es hagyjam elveszni az allasom, majd keresek mast de a gyerekemmel lehetek. Aztan rajottem, hogy hogyan telne el az a fel ev otthon es sokkal tobbet veszitenek. Igy en elmentem dolgozni es nem bantam meg. Azota mar 4 eves a fiam.

2014. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!