Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYES mellett mennyit lehet...

GYES mellett mennyit lehet dolgozni? Lehetséges hogy nem igényelem meg, helyette inkább dolgoznék?

Figyelt kérdés

Most költözünk haza, es otthon gyesre lennék csak jogosult mivel nem fogadjak el a külföldi munkaviszonyom! Otthon szeretnek hamar munkába állni! Dolgozhatok GYES mellett 12 órás műszakban? Ha nem igényelem meg a gyest akkor dolgozhatok?

Kisfiam 2 eves, es bolcsibe szeretnénk íratni!

Koszonom a válaszokat!


2014. márc. 1. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Január 1-től korlátlanul lehet dolgozni gyes mellett. Az én lányom is most lesz 2 éves, most kezdi a bölcsit, én visszamegyek dolgozni (teljes munkaidőben) és mellette jár a gyes is!
2014. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Huuuu, az szuper! Koszonom a valaszod!
2014. márc. 1. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

nem, nem szuper, de majd rájöttök...

döntsétek el, gyereket akartok, dolgozni vagy pénzt...

ha nem tudtok dönteni, ne szüljetek.

2014. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúúúúú, ennyi erővel alig szülnének a nők!
2014. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyi erővel, kis túlzással csak a kisebbség szülne gyereket, mert ők nem mennek dolgozni, viszont az utánpótlást szeretik biztosítani. A tisztességesen dolgozó emberek viszont nagyon ritkán tehetik meg, hogy ne térjenek vissza dolgozni, mert a gyes összegéből még az egyébként diplomás átlag keresetű férj mellett is éhen lehet halni...


Úgyhogy köszönjük a hozzászólást, nagyon reális...

2014. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as!Akkor ha jól értem,te a gyerek diplomájáig otthon tudsz maradni,hogy csak vele foglalkozz????Vagy mi a problémád?Elmentek otthonról????
2014. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jesszus eg, koszonom a kedves 2 válaszát! Igen majd rájövünk! Mi mar rájöttünk mit akarunk! Valószínű te nem! Angliából költözünk haza, es kepzeld kisfiam 5,5 honapos volt amikor vissza kellett mennem dolgozni! Ugyhogy inkább tartsd meg a véleményed! Ha mar normálisan nem tudsz válaszolni!
2014. márc. 1. 18:07
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja meg annyit, hogy szerintem meg mindig jobb az hogy dolgozok mint hogy varjam minden hónapban a gyest es kozben siránkozzak hogy ezt sem tudom megvenni meg azt sem!


Komolyan nem ertem, hogy valaki feltesz egy kérdést es kapásból rosszindulatú választ kap!

Mindenki másnak koszonom a válaszát!

2014. márc. 1. 18:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Hú milyen fura egyének vannak itt,biztos a gyerek mellett ül napi 24 órában minimum a gyerek elsős koráig.

Kérdező úgy tudom,hogy januártól lehet mellette teljes munkaidőben dolgozni,legalábbis decemberig 6 órában dolgoztam,és most már 8ban és még kapom a gyest(még 2 hónapig jár).

2014. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen január 1től a gyed extra keretén belül lehet időkorlátozás nélkül Gyes mellett dolgozni.
2014. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!