Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kihivhatja a gyámügyet a...

Kihivhatja a gyámügyet a szomszéd ha túl hangos a baba?

Figyelt kérdés
kislányom egy éves -társas házba lakunk,tele öregekkel akik szeretnek az életembe belemászni- nemrég tanult meg járni ráadásul éjszaka is sokat sir a foga miatt. próbáltam mindennel de nem tudom lenyugtatni... és hát kicsit hangos. és ez miatt el is vehetik a lányom?
2014. márc. 3. 09:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
az öregektől nem félek. csak van egy határ a magánélet között. nem pedig minden egyes csipp csuppal a másik vénséghez rohanni. volt hogy elcsúsztam és könyökkel bevertem az előszobabá az ablakot - be is volt kötve a kezem. összetakaritottam és elrohantam - hát persze hogy az orvoshoz - azt az volt a válasz hogy biztos a párom vert meg és lökött az ajtónak neki, mert ő aztán megijedt.
2014. márc. 3. 09:50
 12/18 anonim ***** válasza:

vannak határok, nyilván. pl. nem engeded a gyerekhez nyúlni - ez egyáltalán nem kötelező. köszönöd szépen, de nagyon érzékeny a bőre, majd ha nagyobb lesz stb.

de arra válaszolni, hogy hova mentek... mosolyogva elmondod, hogy a gyógyszertárba, sétálni, játszóházba, templomba stb, csak sajnos nagyon siettek, csókolom.

2014. márc. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ja, az meg, hogy pletykákat terjesztenek rólad, azt nem fogod megúszni. aki számít, az úgyse dől be ezeknek, a többiekkel meg nem kell foglalkozni. ártani úgysem tud neked (mármint komolyabban, max megerősödsz lelkileg)
2014. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2014. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
ezt olvastam.. hÁt vannak érdekes emberek. de egy biztos hogy a gyerekemet úgy nevelem ahogy én szeretném
2014. márc. 3. 10:09
 16/18 anonim ***** válasza:

jó, hát szélsőségek mindig vannak :D

mi épp felújítjuk a lakást (nem lakunk jelenleg benne), a házban lakó egyik néni meg bepanaszolt minket, hogy még SZOMBAT ESTE is elviselhetetlen a zaj (ő a harmadikon lakik, mi az elsőn)

felhívtuk a kivitelezőt, hogy na de mi ez, erre ő röhögött egy jót, hogy sajnos nem fizet annyit az embereknek, hogy szombaton is dolgozzanak.

úgyhogy biztosan vannak olyanok, akik minden lehetőséget megragadnak arra, hogy másokat bemártsanak, akár hazugság árán is... csak lebukni azért nem annyira kellemes :D

2014. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
étkezésemről annyit hogy inkább gyümölcsöt szoktam enni napközben napi egyszer főtt kaját de azt is csak fele annyit.
2014. márc. 3. 10:24
 18/18 A kérdező kommentje:
az utolsót nem ide akartam
2014. márc. 3. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!