Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák Ti is ennyire nehezen...

Anyukák Ti is ennyire nehezen fogytatok vissza szülés után?

Figyelt kérdés
Elég sokat felszedtem konkrétan 20kilót. De nem akar lemenni pedig már két hónapja kitartóan csinálom már néha azt érzem nincs értelme. Nem tudom mit rontok el amielőtt szültem simán dobáltam le a heti egy kilókat(sose voltam vékony alkat). Mozgok is rendszeresen mégse megy. Bocs hogy ide írok és nem a fogyókúrához de ott nem normális étrendeket javasol egyik másik ember.
2014. márc. 3. 15:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nem megy hogy meg se indul
2014. márc. 3. 15:30
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem mindig is könnyen ment.

A lányommal 12 kg. híztam a fiammal 9 kg.-t ez max egy héttel szülés után le is ment bár igaz a sok teendőimtől nem is volt nagyon időm enni sem, mert gyorsan el kellett végeznem a házi munkát mert nem maradtak a gyerkőcök senkinél csak nálam.

DE volt idő amikor 30 kg-t szedtem fel és nem kellett semmi extra csak este 6 után már nem ettem semmit és már fogytam is

2014. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez általában úgy működik, hogy egy ideig nincs látványos haladás, aztán hirtelen megindulnak a kilók. Türelem! Mozogj továbbra is sokat, ne egyél este (főleg ne nasit). A szülés utáni 8-9 hónapban nekem sem indult meg szinte semmi, aztán utána kb fél év alatt leadtam 9 kilót. Semmi extrát nem csináltam, csak 1 héten 3-4 kardio edzés, kis erősítés és 6 után nem ettem.
2014. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. úgy látom ez a 6után evés bejön :). én már 2éve szültem de sokat ettem idegességembe most már hogy lenyugodtam próbálom vissza nyerni az alakomat.
2014. márc. 3. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Idő kell, hogy beinduljon a fogyás, ráadásul a mérleg többet mutathat az edzés elkezdése után pár hétig, mert az izom fejlődik, növekszik. A zsír helyét átveszi az izom (tehát a zsír csökken). Inkább a centiket nézd, és ne add fel! Javaslom a szénhidrátszegény (nem mentes!) diétát. A köretet cseréld fel zöldségre (nyers, párolt, főzelék) és vacsorára fehérjét egyél inkább (pl. tojás, hús, tej, sajt). Az L-karnitint is szedheted (nézz utána, hogy mi ez), segít a fogyásban. Sok sikert! :)
2014. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 40 kg-ot adtam le másfél év alatt, szülés után! Igaz, most még annál is vékonyabb vagyok,mint amikor szültem!

De meg kellett érte küzdenem! Most is azért vagyok fent ilyen korán, mert a két éves fiam mellett, csak hajnalban tudok edzeni!

Bár nekem megérte, utáltam kövér lenni!

2014. márc. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kedves 5ös amit tanácsoltál azt beiktattam már de így se nagyon akar menni sajnos. köszönöm még egyszer a válaszokat! az L karitinnek utána nézek :) szép napot nektek.
2014. márc. 4. 09:46
 8/8 A kérdező kommentje:
6os válaszoló! megtennéd hogy leírod hogy egy héten hányszor és mit tornáztál és hogy ettél mellette nagyjából? gratula a 40kiló minuszhoz nagyon ügyes vagy.
2014. márc. 4. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!