Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves, és 1,5 éves egymás...

3 éves, és 1,5 éves egymás mellett altatásáról mi a véleményetek-tapasztalatotk?

Figyelt kérdés
Kislányaim nyáron lesznek ennyi idősek, a pici most még kiságyban alszik. Arra gondoltam nyáron lecseréljük a kiságyat, s inkább vennénk, vagy esetleg csináltatnánk nekik egy kanapét, nem utolsó sorban helytakarékossági szempontból is - emeletes ágy ugye még nem jöhet szóba,a két gyerekágy meg nagy helyet foglal, kevés hely marad a játszásra... ezért gondoltam erre a megoldásra. Szerintetek?
2014. márc. 4. 10:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, értem, hogy a galériaágy az más , de arra is fel kell mászni, ami annyit jelent az 1 évesemnek, hogy le is tud esni...
2014. márc. 6. 09:55
 12/12 anonim ***** válasza:
Én sem tenném egybe őket. Éjjel egy hosszabb alvás van, mások ilyenkor a "szokások". Nekem a nagyobbik gyerek (2,5) sokszor leesik éjjel a leesésgátlós ágyról, néha keresztben, néha fejjel lefelé alszik. A kicsi kb ugyanez, csak még rácsosban. Nappal viszont egyik sem mozgolódik annyit. Ők biztosan zavarnák egymást éjjel. Esetleg van még olyan megoldás, hogy kihúzhatós ágy. Van egy sima leesésgátlós ágy amiből mint egy ágyneműtartót kihúzod a másik ágyat. Egy kicsit így alacsonyabban van a másik ágy, meg a leesésgátló is szeparál.
2014. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!