Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Gyermekem 7 hónapos, azóta szinte ki sem tettem a lábam a házból, még az udvarra sem nagyon, mindig van bent mit csinálni. Férjem sokat dolgozik, ha nem, akkor ügyet intéz, hogy ne nekem kelljen a gyereket húzni-vonni. Sokszor már a meghülyülés határán vagyok. Ti voltatok így?
2014. márc. 11. 10:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a gyerekkel sem mész ki szinte soha?
2014. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hónapra zártam be magam, mert nem tudtam házon kívül szoptatni. Utólag rájöttem, milyen rosszul tettem.

Egy 7 hónapos babának nem hogy nem árt, de szükséges, hogy húzzák-vonják, hogy menjenek vele ide-oda, hogy történjenek vele is dolgok, hogy ingerek érjék.

Nálunk is akkor oldódott meg minden probléma ( a kislányom nyűgössége és az én depim is), mikor végre rávettem magam, hogy kimozduljunk. És onnantól nem volt megoldás... :)

Úgyhogy hajrá!!!

2014. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Akarom mondani: nem volt MEGÁLLÁS.
2014. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Rossz anya nem, de szerintem ez egy fajta depresszió.

Minden vonza a másikat. Azért nem mész ki, mert arra fogod, hogy sokat kell bent dolgozni. De azért kell bent sokat tenned, mert nem mész ki.

Pl a gyerek nyügös, nem alszik el, már minden bajod van. akkor beteszed a babakocsiba és mész vele 2 órát, már is egy nagyot aludt. Mikor elalszik leülsz egy padra és pihensz egy kicsit....


Igazábol el sem tudom képzelni egy gyereknél mi aza sok dolog amit tenned kell bent.

Nekem is volt 1,5 évig egy gyerekem, és igazábol mindentmegcsináltam, és sokszor unatkoztam azért is mentem sokat sétálni, közöségbe.

Aztán meglett a ketteske, és családi házba költöztünk,na így már van mit tenni rendesen... De mi midnen nap kimegyünk, ha másnem vásárolni, vagy csak a patakhoz kavicsot dobálni.

2014. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Tuti megzavarodnek, ha nem mennekki a lakasbol honapokig. Miert nem viszed el setalni?
2014. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal valtoztass mert csak egyre rosszabbul fogod magad erezni! Jon a jo ido tessek kimozdulni otthonrol! Gyerekkel is de ha megbirod szervezni akkor egyedul is menj kikapcsolodni, baratnozni, akarmi!
2014. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy utál öltözködni, nagyon nagy cirkuszt csinál. Tudom, minden gyerek ezt teszi, de én totál kimerültem, inkább nem öltöztetem, csak hogy ne kelljen végigcsinálni a cirkuszt. Most már, hogy jobb idő van, azért kimegyünk, de nem minden nap, és már a sírás határán állok, mire felöltöztetem.
2014. márc. 11. 10:57
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
Szegény gyerkőc, napfényt sem lát soha... Pff....
2014. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a hasznos válaszokat, tudom, hogy bennem van a hiba, de a babakocsit utálja. Próbálom kenguruba tenni, abban el van egy darabig, de az azért hosszú távon kényelmetlen.
2014. márc. 11. 10:59
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
Ja utálja az elején, rég megszokta volna..te könnyebb nem csinálni semmit, jó anya vagy pfff
2014. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!