Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekekkel elvált szülők....

Kisgyerekekkel elvált szülők. Hogy viselték a gyerekek a válást?

Figyelt kérdés
3 éves és 4 hónapos kislányaink vannak. El szeretnék válni a férjemtől és minél hamarabb, mert szerintem még most a nagyobbik sem sinylené meg annyira ezt a dolgot. Mennyi ideig tart egy ilyen procedúra? A gyerekek hogy élték meg? Ha nagyon picik voltak, később hogy alakult a szülőkkel való viszony? Minden infó érdekel, ami a gyerekekkel kapcsolatos.
2014. márc. 14. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Nekem 5,5 hónapos kislányom van. Mi nem vagyunk házasok. Nagyon megutàltam (bocsánat, de tènyleg így van) akárhányszor ránèzek, csak dühöt és undort érzek. Tudom, hogy szét kell mennünk, de se munkám se semmim. Erről csak is èn tehetek:-( Szép életet akarok, boldogat! Persze kislányom mistt egy része boldog, de itt van az az igénytelen folt.....
2014. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
4hónapos volt a fiam amikor elhagyott az apja, majd 8hónapos volt amikor megismertek a párommal (már a férjem) ,egyáltalán nem sínylette meg, férjemet tekinti apjának, ugy is szólítja (nm mi tanítottuk rá)
2014. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem sinylettek meg a gyerekek, mert az apjuk elotte sem volt mintaapa. Ha mindenben megegyeztek akkor 2. targyalason szetvalasztanak, ugyhogy akar fel even belul elvalhattok es ugyved nelkul. De tenyleg csak ha van megegyezes.
2014. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem sinylette meg. 1,5 eves volt a kislanyom mikor megszoktem az apjatol. Sajnos szo szerint, kb. 1 oram volt hogy osszepakoljak es lelepjek. No mindegy, o siman alkalmazkodott az uj helyzethez, pedig akkoriban kezdtem dolgozni is, tehat 2 uj helyzetet is szoknia kellett. Majdnem 2,5 eves volt mikor parommal osszejottunk es ossze is koltoztunk. Szereti nagyon, ot is apanak hivja. A ver szerinti apjat meg masik apanak. De miota nyugodtak a korulmenyek, o is kezelhetobb, gyorsabban fejlodik. Es varja a kistesojat is ;-)

Szerintem ha valami nem jo es javithatatlan, lepni kell mert a gyerek fog a legjobban szenvedni. Igy meg van eselyetek egy boldogabb eletre...

2014. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idi*tak.....ezva lepontozas... Szukak
2014. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!