Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire túlhordott...

Tényleg ennyire túlhordott név a Nóra?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm a következő jelzőkkel illette a nevet, amikor megtudta a lányom nevét: "szép, szép, de Ördög Nóra óta már uncsi tucatnév lett, elcsépelt, túlhordott, és amúgy is olyan semmilyen". Szerintetek?
2014. márc. 17. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nagyon szép név és nem annyira gyakori, mint Lili, Jázmin, Anna és társai :)
2014. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát elég bunkó ismerősöd van.. még ha ez is a véleménye, miért nem tartotta magában? A Nóra igenis egy gyönyörű, nemes név, intelligens, érzékeny lányt takar szerintem :) És jaja, jóval ritkább, mint a Hanna, Lili, Jázmin .. a mi ovink is tele van ilyenekkel, viszont egy Nóra sincs :)
2014. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem túl gyakori, viszont semmilyennek tényleg semmilyen.
2014. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
A negyedik leggyakoribb lánynév az országban, csak a Hanna, Anna, Jázmin előzi meg.
2014. márc. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Utolsónak igaza van. A Lili csak 7.
2014. márc. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Ne törődj vele ki mit mond! Ha Te ezt a nevet szeretnéd adni a kislányodnak, akkor ahhoz senkinek semmi köze, és senkinek nincs joga beleszólni! Egyébként teljesen normális név a Nóra!
2014. márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Egyàltalàn nem, nagyon szép nèv!!!
2014. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Anyám borogass, ki nem carja le Ördög Nórát??? És milyen divatjelző az, hogy "túlhordott"? Magzatot szokás túlhordani. A Nóra egy örök név. Válogasd meg, kinek a véleményére adsz.
2014. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép név, engem egyébként soha nem érdekelt, hogy az általam kedvelt név mennyire gyakori, mert éreztem, hogy egyszerűen ez a név kell :) Így van pl egy Jázminom ami az egyik leggyakoribb, de kit érdekel :)
2014. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

5-ös vagyok.


kösz a lepontozást, pedig szerintem semmi rosszat nem mondtam..

2014. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!