Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire túlhordott...

Tényleg ennyire túlhordott név a Nóra?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm a következő jelzőkkel illette a nevet, amikor megtudta a lányom nevét: "szép, szép, de Ördög Nóra óta már uncsi tucatnév lett, elcsépelt, túlhordott, és amúgy is olyan semmilyen". Szerintetek?
2014. márc. 17. 23:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Igazából igaza van az ismerődönek, valóban nagyon tucatnév a Nóra, de azért a stílusa borzasztó kedves.... Abban nincs igaza, hogy semmilyen név, mert szerintem is szép név, de nekem az ismeretségi körben nagyon nagyon sok Nóra született. Kevesebb Lili, Hanna, Jázmin és Anna van, mint NÓra.

Egyébként is mutatja a statisztika, hogy gyakori név, ha a 4. helyen áll.

De ha nektek ez a név a favorit, akkor ezzel ne törödj!

2014. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Látom, megint itt járt egy eszetlen, aki mindenkit lepontozott. Biztosan jól szórakoztál, kedves! Én a magam részéről köszönöm mindenkinek a választ, mindenki zöld kezet kapott.
2014. márc. 18. 21:05
 13/16 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Engem tutira Hanna, Jázmin és Lili szülők pontoztak le! :D :D (amúgy ki nem c.arja le, pontozzon)! :D
2014. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem van Jázmin ( Hannám) de én nem pontoztam senkit se le se fel, hülyeség ez az egész pontozás nem kell vele foglalkozni :) egy válasz számodra úgy sem csak azért lesz hasznos, mert mondjuk 90-100% :)
2014. márc. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen, valóban nem tudom kinek okoz örömet lepontozgatni a válaszokat, mert ha azt írjuk gyakori név a Nóra, akkor azért kapunk kevés %-ot, ha azt, hogy a Lili JÁzmin elterjedtebb, akkor azért. MIndegy- én sem foglalkozom vele.

A lényeg, hogy valóban nagyon gyakori név a Nóra, de ha nektek ez tetszik- akkor ne törödjetek mással. :)

2014. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok...nem néztem semmilyen statisztikát, csak az ismeretségi körönből, illetve Öcsém ovijából indultam ki, ahol 2 csoport van és egyikben sincs Nóra, viszont Hanna, Jázmin, Lili annál több :D
2014. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!