Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van, a legkisebb még babakocsis. A középső 2 éves. A nagyobbik már ovis. Mennyire normális dolog az ha nyűgként érzem az oviba hordást? Alig bírok felkelni, a 3 gyereket olyan nehéz elrendezni. Sokszor már este görcsbe van a gyomrom (most is) mert ugye reggel ovi. Elegem van belőle hogy mindenkinek segít az anyja, anyósa nekem meg senki!!!!! el vagyok keseredve. Az ovi tőlünk 20 percre van gyalog. Kocsi nincs, pedig az megkönnyítené...
2014. márc. 23. 20:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Bevallom volt olyan nem is egyszer, hogy otthon maradt a gyerek, nem vittem oviba.
2014. márc. 23. 20:25
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem normális. :) Bár nekem már azért is minden tiszteletem a tiéd, hogy egyáltalán épelméjű bírsz maradni három ilyen kicsi gyerek mellett úgy, hogy nincs segítséged.

Persze lehet erre azt is mondani, hogy te vállaltad ezt így, nyilván tudtad, mit csinálsz.

Érdekes, hogy egyszerűbb számodra, hogy nem viszed oviba a gyereket, azt gondolnám, könnyebb, ha csak kettővel kell foglalkoznod egész nap…

2014. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem egész nap. 8ra viszem és 12:30ra megyek érte. Nem szeretem ha ott alszik mert délutánra még fáradtabb vagyok.
2014. márc. 23. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, akkor itt még bejöhet az a probléma is, hogy miközben mész az ovisért, az egyik (vagy minkét) kisebb esetleg már aludna, vagy elalszik az úton, így mire hazaértek, a nagyot leteszed, de egy gyerek tuti, hogy nem alszik. Eh, most csak elképzeltem, nem könnyű az biztos.
2014. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesn normalis. A helyedben en tuti nem is hordanam, inkabb a jatszira mennek mindojukkel egyutt es akkor magad iranyitod az idobeosztasodat.
2014. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hordani muszáj, mert ugye tanköteles. Már a sok hiányzás miatt így is el akarják venni a családi pótlékot. Ilyenkor mindig azt hazudom hogy beteg vagyok stb...
2014. márc. 23. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Tankoteles? Marmint osztol megy suliba es most jarja a kotelezo nagycsoportot?


Akkor meg hagyd bent egesz napra, mert ez igy kikeszito dolog meg rovid tavon is... kepzelem milyen nyavogas lehet ut koznen delben, faradtan, nyugosen 40 percen at oda-vissza. A jelenlegi helyzetetek sejogy sem jo... :-(

2014. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még nem megy suliba, de 5 éves kortól tanköteles.
2014. márc. 23. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Én fogadnék valakit aki vagy "pótnagyszülő" vagy pedig babysitter, ha ennyire nagy teher, hogy elvidd/elhozd (vagy fordítva a másik kettőre vigyázna valaki, amíg elviszed a nagyot). De az semmiképp nem megoldás, hogy nem megy óvodába.
2014. márc. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már keresni, a legolcsóbb 13 ezer/hóért vállalta volna hogy elhordja oviba, de az lett a vége, hogy rádöbbentem hogy nem hiszek egy ismeretlenben.
2014. márc. 24. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!