Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek olyan...

Mi a véleményetek olyan anyukáról aki fiatal, és szinte minden nap sminkel?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha csak a közeli boltba és sétálni mennek el. Vagy ha még semmi programuk nincs, csak otthon vannak a férjjel és gyerekkel és majd később dől el, hogy hova mennek. Nem feltétlen kell erős sminkre gondolni, alapozó/bb krém, pirosító, szemöldök kihúzva, szemsink változó, alkalomtól/kedvtől függ.
2014. márc. 17. 10:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szeret jól kinézni. Én is ilyen vagyok, mindig sminkelek (alap: szemceruza+spirál). Ha én így érzem jól magam, az miért fájna másnak??!
2014. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog, én vagyok a másik véglet, semmilyen sminket nem használok, volt már aki ezért szólt, szerintem mindenki úgyis attól szép, ahogy jól érzi magát a saját bőrében.
2014. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzi jól magát és van is kedve/ideje sminkelni, akkor az tök szuper. Én is felkenek egy kis bb krémet és korrektort akkor is ha csak a gyerekkel megyek sétálni, attól még nem kell leadni az igényekből ha valaki kismama.
2014. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Mindenki azt csinál, ami neki tetszik. Aki bármi ilyenen fennakad, azzal nem kell foglalkozni.
2014. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen vagyok,szinte mindig van rajtam egy alap smink.Alapozot es pirositot csak nagyon ritkan hasznalok,de a szememet mindig kifestem,legkevesebb szempillaspiral akkor is van rajtam,ha egesz nap otthon vagyok.

Szeretek adni a megjelenesemre,de ha ugy adodik irodai oltozetben is beallok labdazni a gyerekekkel:)

29 eves 1 gyerekes anyuka

2014. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan. Nekem ez kedvfüggő. Van, hogy használok szemceruzát, spirált néhány napig, pedig különösebben nem megyünk sehová, van, hogy nem használok semmit napokig.


Erősen soha nem sminkeltem, de észrevettem, hogy jobban érzem magam mostanában, ha egy picit kifestem magam.

2014. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy egészségére. Ha neki így jó, engem nem zavar :)
2014. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi véleményem nincs. Ember, aki így érzi jól magát a bőrében. Erre kell törekednie mindenkinek, hogy jól érezze magát úgy, ahogy él. Ha neki ehhez ez kell, miért ne tenné?
2014. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok :) semmi rosszat nem gondolnék.
2014. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én az első terhességem alatt minden nap sminkeltem,még akkor is,ha nem mentem nagyon sehova,mert így éreztem jól magam. Szülés után depis lettem,2 hónapig nem használtam sminket,majd összekaptam magam és újra festegettem magam,mert tetszeni szerettem volna magamnak elsősorban. Most a második babámat várom,itt most tükörbe se szeretek nézni,de ha olyan helyre megyek,akkor dobok fel egy kis sminket,mert kicsivel,de jobb a kedvem,de ez nagyon hangulatfüggő nálam. Olyan,mint az időjárás :)

Szerintem nincs abban semmi,ha valaki sminkeli magát,eleve az ő döntése. Így érzi jól magát,jót tesz az önbizalomnak,nőnek érzi magát még mindig gyerek mellett is :) Attól,hogy valakinek gyereke van,nem kell mindenről lemondania :)

2014. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!