Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy megbántam hogy gyereket szültem?

Figyelt kérdés
17 évesen szültem az elsőt, azóta született még 2 gyerek. Megbántam. Csak tengődök, olyan vagyok mint egy robot. Kiégtem. Anyagilag is csak nőnek a gondok. Elegem van.
2014. márc. 27. 15:49
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy menj dolgozni/tanulni. Még időd sem volt megtalálni önmagad, gondolom nem dolgoztál túl sokat az első megszületése előtt.

Kellenek a célok, kellenek a sikerélmények az anyaságon túl megtapasztalt élethelyzetek. Nekem csak kettő van és csak 4 éve vagyok itthon, de már most hiányzik a "munka" és a szellemi tevékenység. Szeptemberbe megyek vissza dolgozni. Sok anyuka, miután visszamegy dolgozni, úgy fogalmaz hogy "visszatértem az életbe". Ebben lehet valami.

Igaz, hogy visszatekerni nem lehet az időt, és nagyon édesek, cukik meg minden, de jóból is megárt a sok!! :-))

2014. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Többször igényeltük a gyermekvédelmit de nem kaptuk meg. Nem értem miért mo.djátok hogy kamu. Köszi a válaszokat
2014. márc. 27. 17:33
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Azért kamu, mert rögtön rábólintottál a 157.ezerre, holott többen is kifejtették, miért közel 200 ezer a bevételetek. És az adókedvezményt igénybe veszitek?


Amúgy meg tényleg furcsa, hogy a 3. gyerek után jut eszedbe, hogy ez sok neked.

2014. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Igen adókedvezmény van
2014. márc. 27. 18:16
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

"De többször nem jön, fontosabb neki a f@@sz és a pénz"


Mondja ezt az aki már 16 évesen felcsináltak, és segély a jövedelme amióta kiesett az iskolapadból.

2014. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mi az első gyerek előtt állunk, s nem tudjuk, h. fogunk megélni, pedig mindketten dolgozunk több, mint 10 éve.

De az adónkból el kell tartani az életükben soha nem dolgozott embereket (nyugodtan lehet minuszolni, de mindenki tudja, h. ez így van, aki már dolgozik egy ideje)

2014. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj, ki kell ábrándítsalak, nekem a gyerekek apja volt az első az életemben és nem is tervezek mással, nem is voltam soha mással. Szóval ne magadból indulj ki :)
2014. márc. 27. 20:26
 28/44 anonim ***** válasza:
87%

Még jó, hogy 16 éves korod előtt nem volt 100 pasid, és terhesen nem csaltad meg.

Képzeld nekem még 16 évesen nem volt senkim, nemhogy több pasi. Szóval nagyon nem magamból indulok ki.

2014. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
26-os azt a pénzt ha én nem élnék akkor is levonnák tőled. És nem én kértem hogy a rendszer így működjön, hidd el.
2014. márc. 27. 20:29
 30/44 A kérdező kommentje:
Akkor meg? Nem értelek bocs. Tudod, más is teherbe esik, csak elveteti...de ugye annak nincs semmi nyoma...
2014. márc. 27. 20:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!