Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy megbántam hogy gyereket szültem?

Figyelt kérdés
17 évesen szültem az elsőt, azóta született még 2 gyerek. Megbántam. Csak tengődök, olyan vagyok mint egy robot. Kiégtem. Anyagilag is csak nőnek a gondok. Elegem van.
2014. márc. 27. 15:49
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Te az a fiatalasszony vagy, akinek a harmadik gyermeke spirál mellett fogant, meg akit a párja 8 hetesen megvert részegen és itt kértél segítséget, hogy mitévő is legyél?
2014. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
85%
Lehet lepontozni,de egyåltalån nem sajnållak. Lehetett volna annyi eszed,hogy végzettség,munka nélkül a mai vilågba nem potyogtatsz 3gyereket. Egy gyerek besikerült ok. Na de 3? Rajtam mulna se kapnål tåmogatåst. Annyit fialjon mindenki amennyit eltud tartani. 28éves cigåny! N csak,h ne mondjåtok,h rasszista vagyok:-D
2014. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, nagyon hasonlít az életünk. Én is ilyen korban szültem az elsőt, a legkisebb nekem is 10 hós.

Én megértelek, tényleg nagyon nagyon nehéz, én is sokszor kiakadok és sajnos a fejecskémben is volt pár hónapja probléma, de túljutottam rajt. Tudom, hogy nehéz, de kitartás, a fejedben tégy rendet, ez a legfontosabb. Ha gondolod írj privit, szívesen beszélgetnék veled, mindenesetre kitartást!!

2014. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Jaaaah, a legfontosabb lemaradt. Kedves kötekedők, a Szombathelyi anyuka én volnék :D
2014. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!