Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk babát, ha adott lenne pár feltétel (de tényleg csak alapfeltétel) bele is vágnánk párommal.


Erre olyanokat álmodok, hogy egy nagyon apró, kb tenyér méretű babát beteszek a hűtőbe és "ott felejtem". Mire kiveszem inkább ufóra hasonlít.


Meg olyat is álmodtam már, hogy szoptatom a babámat, és laposra szívja a mellemet (de tényleg mintha vákum lenne), és fájdalmamban elszakítom magamtól.


Olyat is álmodtam, hogy van babám, de elfeledkeztem róla és meghalt.


Ezek meg most miért??

:( :( :(


2014. márc. 28. 17:08
 1/5 Mila1 ***** válasza:
Szerintem pont azért, mert tudatalatt magad hibaztatod, hogy ezek az alapfeltetelek nem adottak. Ha így van, akkor próbáld tisztába tenni magadban, hogy igenis sikerülni fog. Abban mèg biztos vagyok, hogy szuper anya lennél. Hiszen csak az álmodik ilyeneket, aki fel, hogy nem fog megfelelni. Mèg fogsz, hidd el :)
2014. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez nagyon kedves :)


Az a baj, hogy ezek az álmok elég ijesztőek, inkább mintha a tudat alattim el akarná venni a kedvem.

2014. márc. 28. 22:40
 3/5 Mila1 ***** válasza:
Ne értsd félre, nem csak azért mondtam, hogy megnyugtassalak. Fiatal anyaként nagyon sok másik fiatal anyával találkozok/érintkezek... Bár én nem igazán szoktam görcsölni a kislányom nevelésén, de a barátnőim 90%-a rengeteget. Nagyon sok kételyük van mindennel kapcsolatosan... A tudatalattid miért szeretne ugyan eltántorítani a terveidtől? Ne félj ettől. Biztos vagyok benne, ahogy azt már korábban is mondtam, hogy nagyszerű anya lennél. De arra készülj fel, hogyha megszületik majd a babátok, te tuti az "aggódós"anyák táborát fogod erősíteni :) Biztos vagyok benne, hogy a bébiőrödhöz legalább két csereelemed lesz mindig bekészítve és még így is öt percenként ellenőrzöd majd, hogy vesz e levegőt. :D Ne aggódj, elmúlnak ezek az álmaid idővel :)
2014. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, igazad lehet. Főleg mert van tapasztalatod.


Amúgy ma este megint ilyet álmodtam... kiskutyává változott a babám és 1 hónaposan elkezdett járkálni, én meg megijedtem, hogy kimarad a kúszás-mászás és emiatt elmarad valamiben később. Mondjuk a kiskutyás dolog nem tudom hogy jött ide. De legalább nem rémálom volt, hanem ilyen aggódós, meg hülyeség.

2014. márc. 29. 12:30
 5/5 Mila1 ***** válasza:
Látod? :) Csak azzal, hogy beszéltél róla már változott is minden a fejedben, úgy, hogy azt észre sem vetted :) Bár nem vagyok egy nagy álomfejtő, de én erre gyanakodnék :)
2014. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!