Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » En 17 eves vagyok es teherbe...

En 17 eves vagyok es teherbe estem, a parommal szeretnenk megtartani mindennek utana neztem, anyamekkal nem tudtam errol beszelni. Mit csinaljak? Vagy van valami torveny ezzel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
A parom 23 eves,en 17 es ennek valami buntetes vagy valami lesz.A parom azt mondja hogy lecsukhatjak de en ezt nem akarom..mit tegyek??nem tudom,de lecci csak olyanok irjanak akik nem rosszindulatuak hanem segitenek.elore is koszonom!!

2014. márc. 31. 14:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo koszonom szepen hogy leirtad.

Persze hogy szolunk mindkettonk csaladjanak,mindenki riogatt hogy nem lesz munkam,nem tudom befejezni a sulit,de ott lesz az esti vagy levelezo.Megbeszeltuk mar ezt es arra a dontesre jutottunk hogy megtartjuk,tudjuk valallni,es mar alig varjuk hogy megszulessen.Feltudjuk nevelni es kapunk segitseget is,anyukamek is segitenek a csaladom es az ove is.Van minden ami kell,es nem hallgatok senki masra csak a sajatunkra.es neked is sok sikertes koszonom

2014. ápr. 9. 22:50
 12/12 anonim válasza:
Igy egy év után mi történt? Fiú lány? Hogy éltek? Rendben van minden? :)
2015. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!