Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy felelőtlenség ilyen...

Nagy felelőtlenség ilyen körülmények között 19 évesen megtartani a babát?

Figyelt kérdés

Picit több mint 3 éve vagyunk együtt a barátommal ő 25 éves.

Sajnos nincs munkája, de van lakása egy városban.

Ő is meg én is ha a szívünkre hallgatunk akkor meg szeretnénk tartani nagyon. De az anyagiak nagyon aggasztanak minket.

Felelőtlenek vagyunk ha abban bízunk a 8 hónap alatt el tudjuk adni a lakást és kap valami állást?

(csak érettségije van, főiskola levelezőn)


2013. jún. 10. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Felelőtlenség. Egy bab nagyon sokba kerül, és fel is kell nevelni. A lakást, ha el is tudjátok adni, még az árából nem tudtok másik lakást venni, megélni, albérletet-rezsit fizetni.
2013. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A barátom szüleinél laknánk, nekik fizetnénk rezsibe albérletet nem kellene fizetni.
2013. jún. 10. 20:26
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
felelőtlenség
2013. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Igen az. A második legnagyobb hiba az lesz, hogy anyósékhoz költöztök, a lakáspénz meg hamar elmegy erre-arra.


Adjátok ki albérletbe a lakást. Így nem kell eladni, és nem ragadtok örökre az anyósékhoz sem. Lesz havi bevételetek belőle, amiből fizettek a rezsibe. Párod keressen munkát, férfiakat azért ha máshova nem, gyárba mindig felvesznek. Majd ha mindketten dolgoztok, visszaköltöztök a lakásba.

2013. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiadnám, azért, amiért előttem írták.
2013. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Igen, az.
2013. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Pontozzatok le, de én megtartanám. Szerintem nem csak egy játék a baba, amit el lehet dobni, ha épp nem kell... Természetesen nem tökéletes a helyzetetek, de biztosan meg tudtok vele birkózni. És sok boldogságot nektek! :)
2013. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
7-essel értek egyet!
2013. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Szintén a 7essel értek egyet!
2013. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

Szintén 19 éves vagyok,és ha teherbe esnék ilyen körülmények között én is biztos megtartanám,nem bírnák arra az ágyra felfeküdni,semmiféleképpen.Mi is több mint 3 éve vagyunk együtt,bár az én párom dolgozik és jól is keres,közel 200e Ft-ot,de mi albérletben lakunk.Szerintem is szépen adjátok ki a lakást albérletbe az abból befolyt pénzt rakjátok félre a picinek és keressen munkát a párod,abból fizettek a rezsibe,és még élni is tudtok picit meg spórolni,DE ha magamból indulok ki a szülés után biztos hogy nem maradnék ott náluk hanem vissza költöznék a lakásba,mert anyóstól a legjobb külön élni!!Bár ez ember függő!!

Tarcsátok meg a picit és várjátok az érkezését tiszta szívből!!!

19L

2013. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!