Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy kisfiúnak (4-5 év) hosszú haja van és hajpántot hord, hogy ne lógjon a szemébe?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 13:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem borzasztó, nekem egyáltalán nem tetszik. Kis keresztfiam szülei 2 évesen vették rá magukat, hogy levágassák a haját, már majdnem hát középig ért haja, csak göndör fürtös volt. Addigra millióan nézték kislánynak, ők meg csak röhögtek rajta. És hozzáteszem nem is állt neki jól. Itt igazából a nagymama volt nagyon hosszúhaj párti...

De fényévekkel jobban áll neki a nem túl rövid, mégis fiús frizura. Nagyon édes vele.

Nem is értem az ilyen szülőket.


A kislányom bölcsis csoportjába is jár egy kisfiú, neki is hosszú a haja, szintén göndörkés. Mindig belelógott a szájába, amikor evett, láttam a beszoktatás alatt...

Szerintem szörnyű... :)


És szerintük akkor mikor nő le a babahaja, ha sosem vágják le?! :)

2014. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na, ha a gyereket is zavarja, és mégsem vágják le, mert őrizgetik, akkor azért gáz. :( Azt hittem valamiért, hogy focirajongó vagy focizik a kissrác. :D Nekem a hosszú haj fiúknál focistás és önmagában semmi baj vele.
2014. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%

Az unokaöcsémnek volt olyan 7-8 évesen mániája, hogy neki hosszú haj kell, és ne legyen levágva. Aztán egy idő után megunta, levágták, és ennyi.

Ebből miért kell messzemenő következtetéseket levonni? Persze ha kislányról lenne szó, és anyuka a szoknyát akarná mindenáron erőltetni, pedig a gyerek nem szeretné, nem lenne ennyi rosszalló, mert lány, úgy is szoknia kell a szoknyát...

2014. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!