Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 éves kisfiúnak mit adjak...

5 éves kisfiúnak mit adjak szülinapjára? Már nagyon sok játéka van neki. Szerintem ruhának nem örülne. Kb 5000ft-ig gondoltam.

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már van neki de egy ismerősöm az 5 éves unokájának kosárlabda-palánkot vett és a szülők voltak a legjobban meglepődve azon, hogy mióta azzal játszik, mennyit ügyesedett. Az árát nem tudom, biztos van több fajtája (állítható vagy sem, stb.)
2014. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam a ruhának is tud örülni, amin a kedvenc mesehőse van (Verdák, Repcsik, Pókember, dínós). Olyankor az a sláger, éjjel nappal abban lenne.
2014. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Akkor lehet valami sport eszközt veszek neki, majd szétnézek hátha ihletet kapok :)

2014. márc. 12. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:

enyém a hot weels pályákért van oda, 4-5000.-ért már nagyon jókat lehet kapni :)

de nagyon jó társasok is vannak, azokat is nagyon szereti

2014. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!