Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nőgyógyászhoz rákszűrésre...

Ha nőgyógyászhoz rákszűrésre mentek, mezítláb, zokniban vagy papucsban mentek a fülkéből a vizsgálóágyhoz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 18:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Papucs.Nálunk fertőtlenítik a papucsok talpát,és csak abban lehet bemenni.
2009. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én visszaveszem a zoknimat is és a cipőmet is.
2009. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Zokni.
2009. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én is zokni. Engem érdekelne az is, h "amúgy" mivel takarjátok el magatokat míg bementek, szoknya, törülköző, v semmi?
2009. dec. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Utolsónak: általában semmivel. Tini koromban anyukám azt mondta, hogy nőgyógyászhoz mindenki szoknyában megy, hogy ne pucér fenékkel kelljen a vetkőzőből kisétálni, és ezt akkor nagyon komolyan vettem. Pedig sose voltam az a szoknyás lány. De terhesen rájöttem, hogy nincs nekem annyi szoknyám, amennyi elég erre a rengeteg vizsgálatra, pláne, hogy terhes szoknyát nem is vettem. Így azóta megszoktam, hogy vetkőzőben gatya, bugyi le, aztán kimegyek és fel a székbe. Végülis csak a doki meg az aszisztens lát, nincs abban semmi, hiszen azért megyek, hogy a doki "lásson". Feneket meg biztos látott már mindegyikük, még ha az nem is tartozik a munkájukhoz, szóval nem nagyon zavar ez :)
2009. dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Zokni:)

És rájöttem, hogy milyen előnyös a hosszú, fenék alá érő pulóver:)

2009. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Zokni és hosszú pulcsi/tunika!
2009. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

zokniban


nyáron papucsban/szandálban

2009. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Télen zokniban,nyáron van,hogy a papucsban,szandálban,hogy ne kelljen mezitláb menni.Igyekszem hosszabb felsőt felvenni,de ha véletlen nem ugy jött ki,nem csinálok ügyet belölle.
2009. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én mindig viszek magammal egy szoknyát, és azt húzom át... Nem tudom, bár eddig egyik orvos sem az a hú de sokat mesélő egy átlag vizsgálatnál, de ha én kérdezek vagy ilyesmi, furán érezném magam ott fél pucéran állni valahogy, így jobb valamivel, s szerintem terhesen is max, majd a pocim alatt el lesz az a szoknya+ hosszú felső...

Jah, és legutóbb elájuldoztam miután hirtelen leszálltam a vizsgáló ágyról, na akkor szar lett volna ott pucér seggel az idegen székre leülnüm... nekem ez bejött.

2009. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!