Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nőgyógyászhoz rákszűrésre...

Ha nőgyógyászhoz rákszűrésre mentek, mezítláb, zokniban vagy papucsban mentek a fülkéből a vizsgálóágyhoz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 18:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia!

De jó kérdés! Örülök, hogy nem csak én agyalok ilyen "részlet" kérdéseken:)

Egyébként én is zokniban, hosszú pulcsiban szoktam menni. A kórházi rendelőben hosszú volt az út az "ágyig", ott a cipőm is vissza szoktam venni.

2009. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Magánrendelőbe járok, ahol teljesen le kell vetkőzni, így értelemszerűen mezítláb. Aztán egy ilyen köpenyszerűségben és papucsban lehet be- és kimenni, ami szerintem sokkal normálisabb megoldás, mint a kínlódás az sztk-ban. Egyetlen gond, hogy a papucsot, amit adnak, nem az én 43-as lábamra méretezték :)
2010. jan. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Anno a gyereknőgyógyásznál 15 évesen, pontosabban a tiniambulancián levettem, mert a dokinő azt mondta, derék alatt mindent vegyek le, így aztán a mezítelen tappancsaimon trappoltam be a vizsgálóba és elég kiszolgáltatottnek éreztem magam. De szerencsére a padló tiszta volt.
2010. jan. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Kedves Lábimádó Kérdező, hányszor fogod még ezt föltenni? Gondolom, nagy csalódás számodra a rengeteg zoknis csaj, több mezítlábast szerettél volna olvasni. Ez van :P
2010. jan. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
bakancsban
2010. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
A csíkos térdzokni vajon megfelel? Vagy valami diszkrétebb az illendő?
2010. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!