Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem érzitek ál kérdésnek-az...

Nem érzitek ál kérdésnek-az olyanokat, hogy: baj-e ha a gyerekem 6 hónaposan mászik,5 évesen olvas stb?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt,hogy ál kérdés?Azt,hogy inkább dicsekednek?
2014. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút dicsekvés.
2014. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen..,végülis inkább érzem dicsekvésnek,mint valódi kérdésnek
2014. ápr. 11. 16:41
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Azért más oldalról is megközelíteném a felvetést. A kisfiam 6 hónaposan felült és fel is állt kapaszkodva. Persze, hogy büszkék voltunk rá, viszont onnantól kezdve folyamatosan csak ülni és állni akart, ami már aggasztó volt. A gerincét és a lábait féltettük, ráadásul a védőnő is beparáztatott, hogy ezeket minél kevesebbszer csinálja. Mást sem csináltam, csak mentem a gyerek után, és próbáltam minél többször ültetni állásból, vagy négykézlábra tenni... Szerencsére ezek után elkezdett mászni is, de én őszintén aggódtam, hogy ez problémát okozhat a későbbiekben. Igaz, hogy én kérdést nem tettem fel ezzel kapcsolatban, de megértem azokat az anyukákat, akik információt keresnek ilyesmiről. Persze olyan is előfordulhat, hogy dicsekszik valaki, de nem feltétlen szerintem.
2014. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki nagyon jól tudja, hogy nem az az átlagos, ha 5 hónaposan mászik, így én is dicsekvésnek érzem, a "le van maradva az 5 hónaposan, hogy csak mászik?" típusú kérdéseket.
2014. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A baj,hogy 5 évesem olvasra gondolhat úgy is az anyuka,hogy később az iskolában mi lesz?Ilyen kérdéssel már találkoztam és elmondtam a saját tapasztalatomat.Valóban erre gondolt az anyuka.A télen tettem fel én is egy kérdést,mert a gyerekem fogai kicsit korán kezdtek nőni.Akik válaszoltak,mert az övék is ilyen csemete volt,mindenki értette,hogy nem dicsekedni akarok.
2014. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem az,hogy egy 6 hónapos mászik teljesen jó,nem értem mi ebben a dicsekvés,vagy az,hogy egy 5 éves olvas van olyan gyerek akit érdekel az olvasás már 5 évesen,szerintem ezeket azért kérdezik,mert sokszor az "okosok" kitalálják,hogy a gyorsabban fejlődő babával baj van,és anyuka elbizonytalanodik
2014. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

persze biztos vannak kivételek-amikor az anyuka tényleg aggódik,és amiatt kérdezi.


de a legtöbbször úgy érzem nem az aggodalomról van szó.

de nem csak erre a 2 kérdésről van szó,ezek csak példák voltak. ennél sokkal többféle előszokott fordulni.

az egyik kedvencem volt,amikor egy anyuka megkérdezte,hogy: 3 hónaposan nem baj-e ha már át tud fordulni a gyereke..! vagy: nem gond-e ha 3 évesen már kitudja rakni 30 db-os puzzle-t.. :D na ezeket nem tudom komolyan venni..

2014. ápr. 11. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos van, aki aggódik, de 90%-a ezeknek az anyukáknak csak dicsekedni akar. Ha nekik ettől jobb, hát tegyék.
2014. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Én pl emlékszem azt hittem az a megszokott ahogy a fiam fejlődött ,meg is kaptam,hogy dicsekedek,de hát fogalmam sem volt mi van a nagykönyvben azt tudtam az a jó ha semmi sem marad ki,és hogy mindegyik más ütemben fejlődik,büszke voltam rá,hogy ügyes,tényleg azt tartottam természetesnek amilyen ütemben a fiam fejlődött így nekem az volt fura aki pl csak 9-10 hónaposan mászott
2014. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!