Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kijön hozzátok a gyerekorvo...

Ha kijön hozzátok a gyerekorvosi ügyelet éjszaka, adtok nekik pénz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hajnali 5kor hívtuk ki az ügyeletet, 10 perc múlva itt voltak, nagyon alapos vizsgálat, injekció, receptek...

2.000.- adtam, nagyon meg voltunk elégedve, ezt próbáltuk így kifejezni.

2014. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1x hívtam ki az ügyeletet (bár nem éjszaka) és nagyon kedvesek voltak, viszont semmit sem fogadtak el.

Ha neadjisten előfordulna, hogy éjszaka kell kihívnunk őket, 1-2e Ft körüli összeget tartok reálisnak.

2014. ápr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nekünk nem volt itthon készpénzünk, csak párszáz ft, így este 10-kor jöttek ki, 3 pici gyerekem van, a legkisebbhez, 40 fokos láza volt. nem adtak neki semmit, nem mondtak semmit, csak, hogy vírus infekció. kifele menet látták, hogy nem nyújtom a pénzt, köszönés nélkül rámcsapták az ajtót :(

nem hívtam ki őket, csak felhívtam, hogy a 15 hónapos oltástól lehet -e 40 fokos láz, erre ők mondták, hogy kijönnek. 2 óra alatt jöttek ki.

szerintetek?

2014. ápr. 12. 18:38
 14/14 anonim ***** válasza:

Erre mit lehet mondani van bunkó anya van bunkó bolti eladó, kamionos, tűzoltó így természetesen bunkó orvos is van, ettől még nem általánosítanék.


Az amit az első írt, hogy az a dolguk meg olyan, hogy az anyák dolga, hogy 3 évig otthon legyenek a gyerekkel azért kapják a gyed-et gyes-t mégis sok gyerek jár bölcsibe úgy, hogy nem dolgozik az anya.

Ja és még csak ismeretségi körben sincs orvos, mielőtt valaki ezzel vádolna.

2014. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!