Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová letta ma reggeli dilis...

Hová letta ma reggeli dilis nagymama kérdése?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok volt benne a kamu és szerintem törölték. Arra gondolsz, amiben a nagyi büszke, hogy az egyik unokája jobban szereti őt mint a saját anyját, és ezt akarja elérni a másik unokánál is?
2014. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam.
2014. ápr. 12. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:

én is kerestem, hogy hova lett a bolond nagyi :D

még a délutáni porszivozás közben is ezen gondolkodtam, hogy tuti nem százas :D azért kár, hogy törölték :)

2014. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kamu volt. Nekem az a tippem, hogy a meny tette fel a kérdést az utált anyósa nevében, és azon élvezkedett, hogy szidják így mások is az anyósát. Azt nem hiszem, hogy unatkozó tini lett volna, mert ők azzal legalább tisztában vannak, hogy szombaton nincs iskola.

Össze-vissza írt, hol azt, hogy a másik menye csak átviszi a gyerekét, hol azt, hogy ő a másik unokája családjával él, ráadásul azt írta, hogy tegnap (vagyis szombaton) iskolában volt az unoka... A gyűlölettől nem látó, logikátlan, buta iromány volt. Én csak azt sajnáltam, hogy ilyen sokan bedőltek neki, már az első oldalon ("Márpedig nekem szülték azt a gyereket") egyértelmű volt, hogy ha így is gondolkodik valaki, azt nem fogja írásba adni.

2014. ápr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt is Ő tette fel,aki szerint az anyós mellere teszi a 1,5 éves unokáját.
2014. ápr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is a 2 kérdést ugyanz írta ki, bár mikor ezt kiírtam a 2. kérdésnél leordította a fejem, de érdekes módon az is törölve lett :)
2014. ápr. 13. 09:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Na én azt gondolom, hogy miután kírtam, hogy törölve lett a kérdés érdekes módon újra előkerült. Olvastam már hogy csak azért írnak ki ilyen érdekes kérdéseket, hogy pöröjön az oldal, most már el hiszem. Tuti a gyakorikerdesek.hu áll a dolgok mögött, gondolom ők tudják eltünteni, majd újra kitenni a kérdéseket :)
2014. ápr. 13. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!