Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy a tesómtó...

Normális dolog, hogy a tesómtól pénzért kapom a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Eddig bárkinek említettem, mindenki "szörnyülködött" hogy a tesómék nem adnak babaruhát csak úgy, hanem meg kell venni tőle. Nem állnak rosszul (sőt!), mégsem ad semmit ingyen (ja, de, olyanokat, amit senkinek se tudna már eladni, mert annyira otthoniak). Hozzáteszem, hogy a ruhákat anno vagy kapta vagy turiban vette, mindent kb annyiért ad, amennyiért vette, a közös rokonoktól kapott babaruhákat is eladja. Ez normális/átlagos dolog, vagy tényleg fura?
2014. ápr. 19. 17:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
hát még mi se adtuk oda rokonnak tesónak pénzért. én a helyedben azt csinálnám hogy bosszantsam vennék pár darabot a boltba majd ha átjön vagy találkoztok mutasd meg neki milyen szép ruhákat vettem :)
2014. ápr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Elég fura. Még a barátnőmnek sem adom pénzért a gyerek holmijait. Igaz majd szeretném őket visszakapni, de azért egy testvértől pénzt kérni rongyokért? Akkor inkább vegyél mástól.
2014. ápr. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
furcsa... nekem sem normalis... szerencses voltam es rengeteg babaruhat kaptam ismerosoktol,baratoktol ingyen. Volt uj is hasznalt is... es MINDENT elajandekoztam, baratnonek, ismeretleneknek, menekulteknek. Anno elterveztem, h majd szepen a szebb darabokat eladogatom a neten, de nem volt idegem szorakozni vele, raszorulo meg akad boven. Vagy 4 orias zsak ruhat-cipot (0-3 eves korig) ajnadekoztam el es nekem megnyugtato, h valahol nagyon orultek neki... erdekes a tesod, dehat masok vagyunk. szerintem ne vedd meg tole :)
2014. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
21%

Hol élsz Te? Milyen emberek között élsz?

Azért vagy ilyen lekvár, mert a tesód nyilván kicsi korod óta hülyét

csinál belôled.


Van egy jó meg egy rossz hírem:


Ezt könnyedén meg lehet változtatni. De helyetted nem tudok kimenni szarni. Ha változtatni akarsz ezen, Te kellesz hozzá.


Nyugodtan mondd meg neki, h kenje a hajára az agyonmosott szar ruháit, mert neked ugyan nem kell!


Ennyi!


Te fizeted a tesód kölkének a ruháztatását!!! ( -20%) :)))


De ha ilyen szervilis vagy, engem is kielégíthetnél szájjal, ingyen. Gondold el, ez neked is jó, mert közben fejlődik a technikád! :)

2014. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!