Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valaki pánik beteg fiatalon...

Ha valaki pánik beteg fiatalon és aztán szül egy, két gyermeket attól elmúlhat ez a betegség?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
attol nem fog elmulni, maximum nem lesz ideje panikolni mert a ket gyerek lefoglalja. rossz esetben sulyosbodhat is, ha nem birja a megterhelest.
2014. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen.
2014. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem. Vagyis, ha el is múlik, nem a gyerekszüléstől fog. (Sőt, a tünetek általában inkább felerősödnek szülés után.) Hanem attól fog elmúlni, ha elmegy és végigcsinál egy pszichoterápiát, ami segít feldolgozni azokat az okokat és élményeket, amelyek a betegséget okozzák.
2014. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyerektől meggyógyulni nem fog,sőt súlyosbodhat.

Nekem volt pánikbetegségem,és depressziós is voltam 3szor kamaszként,teherbe estem 20on évesen és a szülés után egy nagyon kemény időszak volt nagyon durva depresszióval.Már 3 éves fiam és olykor-olykor egy kezdeti depresszió pánikbetegség előjön ez inkább télen.Szerencsére ezt már jól kezelem,tini koromban rosszabb volt.

2014. ápr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem terhesség alatt múlt el,azután visszajött:(

most másfél éves a lányom,de.....rossz így,hogy nem tudom elvinni sehova:(

ha gondolod írj privátban,szívesen beszélgetnék veled.

2014. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!