Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor jelentkeznek a megrázott...

Mikor jelentkeznek a megrázott baba szindróma tünetei?

Figyelt kérdés

Erre pontos adatokat nem találtam a neten, illetve csak annyit, hogy általában napok vagy hónapokkal az esetet követően.

Kisbabám 7 hónapos és tegnapelőtt egész délelőtt nagyon nyűgös volt, sehogy semmit sem akart és idegességemben sajnos kicsit megráztam.. Az egész egy pillanat volt, de azért a feje egyet hátra és előre hanyatlott.. Utána még sírt, de aztán elfáradt és elaludt. Mikor felébredt ugyanolyan volt, mint szokott, nem volt letargikus és étvágya is volt, a kedve is jó volt. Tegnap este (az eset után 1,5 nappal)viszont hányt és ettől nagyon megijedtem, de miután kijött belőle minden, megint jó kedve volt, úgyhogy nem tudom össze kell-e kapcsolnom a megrázással ezt az egyszeri hányást. Azóta minden olyan, mint régen, nem hányt azóta, jókedvű, a kutacsa sem domborodik ki,stb.

Szerintetek nincs ezek alapján semmi baja? De kérlek ne ítéljetek el nagyon, mert így is rettenetesen érzem magam.. Tudom, hogy ez kevés, mert nagyobb baj is könnyen lehetett volna, remélem nem történt.


2014. ápr. 24. 12:28
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Akartam tőle privátban kérdezni a kisbabája felől, de ezt írta ki:

Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

2014. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

akkor biztos valami komolyabb dolog van, mert ha elmegy dokihoz és semmi nincs akkor tuti megírta volna, de így gyanítom tovább vitték az ügyet.

Biztos nem szívesen írja meg, hogy baj van.

Bár ne legyen, de fura hogy törölte magát és nem ír semmit.

Azért jobbulást a babának!!!! És a kedves topicindító pihenjen sokat, mert még sok türelemre lesz szüksége!

2014. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
64%
szerintem nem ő törölte magát, hanem letiltották, mert hát valljuk be ez akárhogy is nézzük:gyerekbántalmazás...
2014. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Lyoni ***** válasza:
Kérdező mi lett veletek?
2022. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!