Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen anyákra használjátok...

Milyen anyákra használjátok az ősanya szót?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt, de mit takar ez?
2014. ápr. 28. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Én nem szoktam ezt hazsnálni,de ha meghallom egy olyan nő jut eszembe,akinek az EGYETLEN ÉS KIZÁRÓLAGOS célja,küldetése az életében,hogy gyerekeket hordozzon,szoptasson6 éves korukig,természetesen az egész család egy ágyban alszik,és aki nem eszerint cselekszik,az:

- önző ,gusztustalan ember,nem gondol másra csak magára

-a gyereke egy kötődés-mentes lelkileg meggyötört ,sérült emberré cseperedik

2014. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert valamelyik hülye felkapta ezt a szót, aztán már lassan mindenki az lesz, aki egy kicsit régimódibban vélekedik a gyereknevelésről, vállalásról.
2014. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Amellett senkire nincs tekintettel, átgázol másokon, csakhogy a gyermeke nehogy bármiben is hátrányba kerüljön és leszól mindenki mást, aki nem úgy neveli-gondozza a gyermekét, mint ő.
2014. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azokra használom, akik született anyák, rájuk néz a férjük és szülnek egy gyereket, akiknek a gyereknevelés az első és szinte egyetlen prioritás.
2014. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én arra használom, akinek az a célja/rendeltetése az életben, hogy gyerekeket szüljön, sokat, és ebben és csakis ebben leli minden örömét...ÉS jól is csinálja, és a akár fát is vághatnak a hátán, akkor is és mindig is gyerekközpontú és napra- és tettrekész, sosem fáradt, sosem ideges, na az nálam az ŐS ANYA TÍPUSÚ nő.
2014. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Akinek az egyetlen "picinykéje" annyira fontos, hogy még a boltban sem hagy nyugodtan vásárolni, és szívfájdalom nélkül föllök, mert hát Ő "puszipajtási" elsőbbséget élvez.


Ha pedig valaki szót mer emelni a saját érdekében, úgy halálra sértődik, hogy az nevetséges... Az ilyen "hölgyemény" legjobban tenné, ha magába szállna és elgondolkodna azon, hogy mit is jelent a TISZTELET ÉS A TOLERANCIA.


Mert hát a másikat nem kell emberszámba venni, mert egész biztos, hogy nem tesz semmit a közjó érdekében.

Ez az a bizonyos ... mentalitás.


KÖSZÖNÖM, HOGY KIÍRHATTAM NEKED KÉRDEZŐ!!!

2016. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!