Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén mit szòltál,...

Őszintén mit szòltál, mikor kiderült, hogy a babád nem olyan nemű, mint vártad?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Kislányt szerettem volna, de legbelül éreztem, hogy fiú. Mikor 22 hetesen megmondták, hogy fiú, először csalódott voltam. Ez kb. 1 napig tartott, aztán átállt az agyam arra, hogy fiam lesz és onnantól nagyon örültem neki. Már 22 hónapos, nem is értem miért akartam lányt :)
2014. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szívem mélyén kislányra vágytam. A 19. hét környékén volt uh, az orvos első infója az volt, hogy fiú, akkor éreztem egy icipici csalódottságot. Azután a doki iszonyú hosszú ideig vizsgált egy hang nélkül, időnként gondterhelt arccal mondott be adatokat az asszisztensnek, egyszer nem értettek egyet abban, hogy valamelyik érték jó-e vagy sem. Mire a végre vége lett a vizsgálatnak, és mondták, hogy minden rendben van, én már olyan ideges voltam, hogy teljesen mindegy volt, fiú-e vagy lány.
2014. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

én is kislányt szerettem volna, fiam van :) először kicsit csalódott voltam, igazából magához a gondolathoz volt nehéz hozzászokni.

de mikor megszületett, akkor már annyira természetes volt... most már nagyfiú és a kistesónak is talán fiút szeretnék jobban,. persze az egészség az első

2014. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kislányra vágytam, de 18 hetesen az orvosom tutira mondta, hogy kukacot lát a lábacskák között. Csalódott voltam, de azt mondtam magamnak, hogy majd a következő biztosan kislány lesz. Gyorsan túltettem magam a csalódáson, de babaruha vásárlása közben mindig a csajos cuccok felé sandítottam.

Aztán a kisfiam után született még 2 kislányom.

2014. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is beleestem abba a hibába, hogy biztos voltam benne, hogy fiam lesz. Ennek egyetlen oka volt, hogy a nővéremnek már volt két fia, az egyikhez igen szoros volt a kötődésem, és nem tudtam elképzelni, hogy mit kezdek egy lánnyal. :D Uh előtt egy nappal megálmodtam, hogy kislány, és tényleg.:) Akkor csalódott voltam, de gyorsan megbarátkoztam a gondolattal. Azóta van már egy fiam is, egyiket se cserélném el.:))) A másodiknál okosabb voltam, egyáltalán nem érdekelt, hogy fiú vagy lány, ettől függetlenül meg voltam róla győződve, hogy fiú lesz.
2014. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fiút akartam, mert férjemnek már van egy lánya és az volt a kényszerképzetem, hogy ha lány lenne, akkor ő mindig csak az örök második maradna a szívében.

Mikor a szonográfus közölte, hogy kislány, majdnem elsírtam magam csalódottságomban.

Pár nap alatt viszont megbarátkoztam a gondolattal, őszintén bevallva, el se tudtam volna magam képzelni fiús anyukának, azokról mindig olyan kép ugrik be a fejembe, hogy rövid hajú, sportosan öltöző, vagány, nagybeszédű nők, én meg pont az ellenkezője vagyok.

Most már egyáltalán nem bánom, hogy lányunk van, de persze a második gyerek vállalásánál megint azon fogok drukkolni, hogy ő végre fiú legyen.

2014. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van 2 lányom és a 3.-nál is azt gondoltam lány lesz lányt is akartam, már megszoktam a csajokkal és nem is tudtam volna elképzelni, hogy fiam lesz, aztán a 16 hetesen megtudtam, hogy fiú...igazából meglepettséget éreztem és még a 19 hetesen vártam, hogy lányt mondanak, de akkor is fiú volt :D és ahogy telik az idő (most 37 hetes vagyok) már annyira örülök, hogy kisfiú lesz, nem is értem, hogy miért nem akartam elsőre is fiút és már nagyon várom, hogy megszülessen és megpillanthassam. :)
2014. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vilag eletemben kislanyt szerettem volna.a csaladban is egyetlen fiu van az ocsem.egyebkent mindenki lany:-)elolvadtam a rozsaszin hercegnos cukimuki ruhak lattan.ereztem en az elso perctol h kisfiam lesz.de amikor a doki kozolte elsirtam magam...aznap fel sem fogtam.gondoltam biztos tevedett.aztan par nap mulva mentunk a genetikai uh ra ott mar tutira mondtak.ott mar nem ert varatlanul.szet tette a labait es mutogatta a kukacat.:-)utana vegig az osszes uh on.:-)szepen lassan atallt az agyam.9hetes kisherceg ma mar:-)es imadom.nem cserelnem el:-)
2014. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egész életemben úgy éreztem, h fiam lesz. Ez ilyen ösztönös megerzes, de a lelkem mélyén kislányt szerettem volna. A családban lányok vannak többségben, ezért ez logikus is lett volna.

Terhes lettem és a nodokim + a 4d-s szonografus megerősítette h kislányt várok. Párom nagyon örült, ő lányt szeretett volna. Én meg elkönyveltem a női megerzesem hibáját. :-)

Aztán a nagy genetikai uh-n változott a helyzet. Csak mellékesen kérdeztem meg, h milyen nemunek látja a babat. Fiút mondott!!! Ledobbentem és visszakerdeztem, h biztos? Erre a doki: jó, akkor lány, akinek here van a lába között!

Kb. Egy hétig tartott az h atallitsam az agyam. :-) attól még mert fiú es nem lány még ugyanúgy az én kisbabam, szóval imádom!

A női megerzesem mégsem csapott be! :-)

Legalább lesz egy erős bátyja a hugicanak! :-)

2014. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!