Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt itt valakinek késői...

Volt itt valakinek késői vetélése vagy koraszülése és a baba nem maradt életben?

Figyelt kérdés
Ilyen anyukákkal szeretnék beszélgetni. Sajnos velem is megtörtént és nem tudom mi segítene feldolgoznom ezt az egészet. Akár privátban is írhat az, aki nyilvánosan nem akar. Köszönöm.
2014. máj. 1. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
36 hetes halvaszülésem volt. De mikor beértünk már nem élt a baba, így tudtam, hogy már mi vár rám!
2014. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mi történt?
2014. máj. 1. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Édesanyam anno ikreket várt!Csak 1baba élte túl, sokat beszélgettünk róla és neki az adott erőt, h ott voltam én és az eletben maradt gyermeke!Nagyon sajnálom! Véleményem szerint ha orvosi segitseget veszel igenybe az a leghatasosabb! Bnon 5honapja veszitette el az ikreit!korábban születtek és komplikacio lépett fel sajnos egyik pici sem maradt meg! Neki a csaladja segített ezt atveszelni!
2014. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk pontosan. Valószínű a köldökzsinór szorult el kezén-lábán. Az utólagos vizsgálatok teljesen egészségesnek nyilvánították.
2014. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
www.angyalokszulei.hu
2014. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 hetesen megindult a szülés, még nem volt életképes. Méhszáj gyengeség lehetett, egészséges baba volt. Ezt csak a következő terhességnél gondoltuk, mert ott 30. hétig bìrtuk. Úgy tudtam feldolgozni, hogy újra babát terveztünk és csak akkor sikerült, amikor elérkezett volna az első baba tényleges születési ideje. Remélem érthető voltam. Sokat sìrtam, nem akartam gyerekek közelében lenni, a párommal együtt éltük, vészeltük át. Kitartás!
2014. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom olvassátok-e még a kérdést! De leírom, hogy velem mi történt! 2035 hetesen kellett megszülnöm a Lányunkat, mert beindult a szülés, mire beértünk 2 ujjnyira nyitva voltam! Az orvos burkot repesztett...aznap reggel még rúgott a Babám, de sajnos nem maradt életben! Ilyen korán egyébként sem maradhatnak életben... :( Sajnálom ami Veled történt!
2014. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20+5 hetesen! Elírtam, bocsánat!
2014. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!