Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól reszeljetjük a babák...

Mikortól reszeljetjük a babák körmét?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
MINEK bármikor is reszelni??? az enyém perfekt lereszeli magának az aszfalton :D amúgy akkortól,amikortól hagyja és végig bírja ülni.
2014. máj. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 hónapos koráig nem szabad vágni, maximum óvatosan reszelGETNI! Nem igazi körömreszelővel neki esni, hanem olyannal, amit a bababoltban lehet venni az olló mellé. Általában már így csomagolják össze alapból őket.


1 hónapos kor után lehet már vágni a kezén és a lábán is a körmöt.

Én sosem reszeltem nekik, még akkor sem, amikor újszülöttek voltak. Sosem karmolták össze magukat.

2014. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi reszeltük 1 hónapos koráig, mert ezt ajánlották vágás helyett, illetve utána is reszeltük, ha nem jól sikerült levágni.
2014. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
soha nem reszeltük, védőnő az ollóra is azt mondta, hogy felejtsük el,a köröm szépen leválik a kezdeti időben. Így is volt, utána meg simán vágtuk
2014. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem hosszú körömmel született, már a kórházban beszakadt nekik. Én kb 1 hetes koruk óta vágom mindkettőnek a körmét.
2014. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ên soha nem reszeltem nekik. 1 hetes koruktòl ollóval vágom nekik :)


3 gyerekes anyuka

2014. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!