Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Medela elektromos, vagy...

Medela elektromos, vagy Pesztonka? Melyiket vegyem meg, és miért? Mit tapasztaltatok egyiknél, és másiknál? Kézit nem szeretnék, mert olyan ügyes azért nem vagyok.

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt nem ismerem,én anno pesztonkát kaptam,nem voltam vele megelégedve,vettem kézit.Semmilyen ügyességet nem kiván,csak pumpálni kell,mint egy vérnyomás mérőt.Ezerszer jobb volt.
2009. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a második fajta volt.Nekem egyáltalán nem volt jó és avent kézit vettem, az bevált. Nekem egyáltalán nem szívta ki rendesen ott brümmögött 20 percig és alig jött valami. A kézivel 5 perc alatt kifejtem 200 ml. Arról nem is beszélve, hogy ha a baba kisebezi a melled akkor rohadt fájdalmas is. ez az én véleményem.
2009. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Utána néztem, hogy kinek mi a véleménye a pesztonkáról, de igen kevesen dicsérték.

Kutatok tovább, de a pesztonkát kihagyom :)

2009. dec. 27. 19:23
 4/6 Kriszta66 ***** válasza:
Szia nekem MEDELA elektromos van én nagyon meg voltam vele elégedve amíg használtam . Lehet álitani a szívás erősségét is. Én csak ajánlani tudom .
2009. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Medela elaktromosom van! Ez szuprül sziv! 4 éve vettem pestonkát is de semmit nem ért csak hangja volt!

Azt csak orrszivásra lehetett használni! Annál még a leggagyibb gyogyszertári pumpás is jobb!

2010. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csarli81 válasza:
Nekem is Medela van, csak ajánlani tudom. Az én babám az első pillanattól nem szopizott, kézi mellszívó semmit sem ért hiába pumpáltam, mint az ökör.😊 Ez meg szépen maszírozza több fokozatban, majd szív több fokozatban. 11 hónapja élünk szoros barátságban, esküszöm hiányozni fog, ha egyszer elapad a tejem.😃 Medela swing
2015. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!