Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túlaggódom? Jövő héten az...

Túlaggódom? Jövő héten az Állatkertbe megy a lányom az ovival. Tiszta ideg vagyok, hogy el fog veszni.25 gyerek megy 4 pedagógussal, a lányom 6 éves lesz. Elég 4 ember 25 gyerekre (3 évesek is vannak)?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A mi ovinkban évente kétszer viszik kirándulni a gyerekeket (3-7 évesig). 3 csoport van, csoportonként 25-30 gyerekkel. 1 csoportra jut 2 ovónő+1 dadus, szülő nem mehet. A lányom már iskolás, pár évet járt ebbe az oviba, asszem 6 alkalommal voltak kirándulni, soha nem hagytak el egy gyereket sem, és nem is történt senkivel semmi baleset. Én alig várom, hogy a fiam is mehessen kirándulni, mert tudom, hogy baromi nagy élmény lesz majd neki is (még csak most volt 3 éves, beszokós az oviba, így a tavaszi kirándulásra még nem mehetett), nem idegeskedtem soha, mert 100%-ig megbízok az ovónőkben. Ha ennyire aggódós vagy, akkor tegyél karszalagot a lányodra, de előtte próbáld nem kimutatni az aggodalmadat, mert rányomhatja a bélyegét a kirándulására. Ha indulnak, mosolyogva adj neki egy puszit, gyorsan köszönj el, aztán otthon kiidegeskedheted magad, tövig rághatod a körmödet, majd ha hazaértek, meghallgathatod egy lelkes, vidám és fáradt 6 éves élménybeszámolóját. :)
2014. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
MI nem rég voltunk állatkertbe és több ovis csoportot láttam, 3-4 felnőttel olyan szépen fegyelmezett mentek, hogy ha nem látom el sem hiszem. Szerintem nem lesz gond, bát én is ilyen "agyalós" vagyok mint te :)
2014. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%
Az én gyerekem még nem is ovis, de már megvettem az Info szalagot a biztonság kedvéért. Vagy QR kódos műanyag nyaklánc gyerekeknek, ami a szülő adatait tartalmazza. Gondolkoztam már GPS jeladón is, de erre még nincs meg a jó megoldás. A pécsi lány esete óta agyalok ezen. Pedig amúgy nem vagyok parás.
2014. máj. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, nekem mindegyik hasznos volt.

Hála az égnek sose látja rajtam a lányom, hogy aggódom, ideges vagyok. Ilyenkor elővezetem, hogy anya nem aggódik, hanem izgul, mert tuti nagyon izgalmas, érdekes lesz. Úgyhogy őt nem pánikoltatom be :)

2014. máj. 16. 08:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Én lányom is megy az állatkertbe jővő héten az ovis csoporttal,de én nem aggódom.Bizom az óvonőkbe éa a lányomba is.:)Bár igaz ami igaz ők csak 18-an vannak és 4éves a legkisebb gyerkőc.
2014. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Holnap lesz a nagy nap :)

Most már kicsit megnyugodtam.

2014. máj. 20. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!