Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanulmány, munka terhesség...

Tanulmány, munka terhesség alatt és után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy szerintetek milyen munkába, vállalkozásba érdemes belekezdeni.

Érettségivel rendelkezem, a 3 év gyes letelte után fogalmam sincs, hogy mi lesz.

Konkrétan Észak-Kelet-Magyarországon élünk, sajnos semmi munkalehetőség nincs.

Egyébként a német tudásomat szeretném a gyes alatt tovább fejleszteni. Ezen kívül milyen szakmák vannak vagy milyen munkahelyek ahol legalább a minimálbért biztosítják és természetesen tisztességes munka.



#tanulás #munka #tanfolyam #GYES #Észak- Kelet-Magyarország
2014. máj. 19. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én most két gyerek mellett adtam a fejem tanulásra. Ápolónő leszek. Szerintem ahol te élsz ott is nagy a kereslet rájuk. Igaz nem egy két hónapos gyorstalpaló de szerintem megéri. Szakápolóival már elég jó fizu is. van olyan kórház ahol három műszak van, szerintem a beosztás csak megbeszélés kérdése.
2014. máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, az ápolón gondolkodtam, de sajnos nem bírnám. Egyszerűen irtózom a tűtől, szó szerint ájulás van minden esetben ha erre kerül a sor. Más embert sem tudnék megszúrni. Pedig tudom, hogy nagyon jó szakma.
2014. máj. 21. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!