Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Rebeka névről milyen lány...

A Rebeka névről milyen lány jut eszedbe?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 15:44
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Nekem egy lány lakik az utcámba, Rebeka..

Ő fekete hajú és zöld szemű.

2009. dec. 29. 15:54
 12/26 anonim ***** válasza:

A Rebeka névről a 3 éves kislányom jut eszembe. Ránézek és egy tüneményes, csodaszép, BARNA hajú kislányt látok.

Annyira "rebekás", nagyon illik rá ez a néz.

(Pedig először nekem se tetszett)

2009. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Unoka húgom jut eszembe, aki barna hajú, barna szemű és egy eszméletlen erős kislány. 1-2 éves korában ráborult a forróvíz és megégett a fél teste. Felépült és nagyon rendes, cserfes, jó tanuló lány. Mit sem foglalkozik a hegeivel, aki cseszegeti érte letojja. Ő ilyen és kész, elfogadta és remek lány.13 éves most.
2009. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Sajnálom szegényt. De jól teszi,hogy nem veszi zokon ha oltogatják a sebei miatt. :)

Köszi a válaszokat.

2009. dec. 29. 16:44
 15/26 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy Rebeka nevű kislányt, azóta nem a Balu kapitány mese Bekije jut eszembe a névről, helyes, és nagyon vagány kiscsaj.
2009. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nekem sokáig favorit név volt,aztán az egyik kolléganőm azt mondta,hogy úgy fogják csúfolni,hogy Rebeka bekaka,meg Ribi!

Padagógusok vagyunk,tudom,kegyetlenek a gyerekek,ha csúfolódásról van szó!Tudom,ha nem a neve miatt csúfolják,akkor a füle,orra stb.miatt de elment a kedvem a névtől!

Hanna lett a lányom!


Amúgy ismerek egy Rebekát,Rebusnak becézik,igazi vagány csaj,kicsit fiús,szeret focizni,szereti az autókat,rövid tüsis haja van!Imádnivaló!

2009. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem a kereszttestvérem, aki egy barna hajú, nagy barna szemü, vagány 12 éves kiscsaj, akinek mindig huncut a mosolya, és akit minden érdekel. picinek az a fajta volt, aki 2 percnél többet egy helyben nem birt megmaradni, de ez még mindig jellemzö rá, bár most már azért 5 percig is elvan egy helyben. :)
2009. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A 20:17-es válaszadónak üzenném, hogy MINDEN nevet lehet csúfolni!

A kérdés feltevőjének pdeg az üzenem nevezze el csak bátran Rebekának a kislányát! Csodaszép név, a kislányod azonosulni fog a nevével, és teljesen mindegy kinek mi jut eszébe róla.

2009. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Errol a nevrol a hugom jut eszembe aki most 12 eves,jo tanulo,kedves,gyonyoru es nagyon-nagyon tud szeretni.

Szerintem nagyon jo valasztas egy kislanynak.

2009. dec. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

21:59

Köszönöm :)

Rebeka lesz a lányom neve már 3hónapja beszéltük párommal.

Gondoltam megkérdezem,mi a véleménye másnak erről a névről,de csak jókat olvasok. :)

2009. dec. 30. 05:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!