Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Rebeka névről milyen lány...

A Rebeka névről milyen lány jut eszedbe?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 15:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Elsősorban a lányom jut eszembe :-) utána egy életrevaló,vidám,kissé rosszacska(nem is rossz,inkább eleven) gyerek jut eszembe,lehet hogy ez azért mert a szlovákoknál a Rebekát szokták mondani a kislányokra ha rosszalkodnak,olyan kedvesen hogy "te Rebeka",és ez valami olyasmit persze pozitiv ertelemben hogy te kis rosszaság.Nem tudom érthető voltam e.
2009. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szia 21.59-es!

Persze,hogy minden nevet lehet csúfolni,de amit a kolléganőm mondott a Rebeka névről,nagyon nem tetszett,ezért választottam mást!

Ennek ellenére még mindig szép névnek tartom!


Azt is tudom,hogy sokminden miatt csúfolhatják az embert,mint már leírtam!


Szép napot!A tegnapi 20.17-es voltam!


Kedves kérdezőnek meg boldog babavárást és könnyű szülést!

B.U.É.K.!

2009. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Viszont Kívánom!

2009. dec. 30. 21:17
 24/26 anonim válasza:
Engem is rebekanak hivnak,nagyon szeretem a nevem,orulok hogy ezt kaptam,mast el se tudnek kepzelni magamnak. Vidam eros szereto szep kedves kicsit fius,olyan vagany szeretnivalo.nekem vilagosabb barna hajam zoldes kek szemem van.masok szerint nagyon szep vagyok nekem sincs kulonosebb bajom magammal,de egyaltalan nem vagyok bekepzelt csak tisztaban vagyok onmagammal,szerintem a kulso nem szamit.nekem a voros haj nem jut eszembe..najo azt hiszem ennyi eleg is lesz :)
2010. jan. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
rebeka az egyik nevem és vöröses barna hajam van kék szemem nyáron még kevés szeplőm is van:DD
2010. márc. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hugómat Rebekának hívják:)barna hajú,barna szemű,okos,szép,magad lány :)14 éves lesz.
2010. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!