Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyaralás gyerekekkel, ti hogy...

Nyaralás gyerekekkel, ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az anyagi faktor nem számít, és a nagyszülőkre is 100%-osan lehet számítani.

El akartok utazni külföldre, repülővel.

Van egy 5,5 éves és egy 1,5 éves gyereketek.


Melyiket választanád és miért?


a., megy az egész család együtt

b., csak a nagy gyerek megy, a kicsi otthon marad a megszokott környezetben a nagyszülőkkel

c., csak apa és anya megy, a gyerekek a nagyinál nyaralnak addig.


Annyi még fontos lehet, hogy a nagy gyerek rendszeresen van nagyinál, nyáron is lesz 2 hetet, a kicsi eddig egyszer volt egy hétvégét nagyival és tesóval, és szuperül sikerült az is, tehát mondhatjuk, hogy hozzá vannak szokva egymáshoz.



2014. máj. 27. 12:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
a.) megy az egész család. Mert nekünk az a kikapcsolódás, amikor végre együtt lehetünk, nyugiban. Nagyon sajnálnám, ha szép dolgokat látunk, izgalmas dolgokat próbálunk ki, és közben végig az van a fejemben, hogy de jó lenne, ha ők is itt lennének, látnák, tapasztalnák. A picinek meg a legjobb az anyukája mellett, tök mindegy, hogy az hol van.
2014. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha az anyagi faktor nem számít, akkor elmennék a gyerekekkel is egy pár napra valahova és a párommal is. A gyerekekkel nem feltétlen külföldre, de akár oda is.
2014. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
en is vinnem mind a ket gyereket magunkkal... amikor az en fiam 10honapos volt, egyedül utaztam vele repulon, a masfél éves már egész jól bírja... az egy dolog, hogy végig a pici után fog valamelyikőtök rohagálni... gondolom ettől tartasz te is :)
2014. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Szia, én biztos, hogy a gyerekeim nélkül nem is érezném igazán jól magam. Nekem az a kikapcsolódás, ha az egész család együtt van. Mi 1 éves korától visszük magunkkal a kislányunkat és imádta az összes pancsolós, nyaralós helyet.
2014. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Így van, ha az anyagi nem számít, akkor egy hét csak kettesben a férjemmel, aztán egy hétre az egész család.
2014. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
A gyerekek a nagyinál nyaralnának, mert az nem pihenés/nyaralás ha állandóan velük kell foglalkozni, utánuk rohangálni...
2014. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Ha az anyagi faktor nem számítana, akkor menne az egész család plusz még egy bébiszitter aki vigyázna a kicsikre mikor mi apával kettesben szeretnénk programot. Segítene ellátni a kicsiket, így én is tudnék pihenni, de mégiscsak együtt lennénk.

Sajnos ez csak egy álmom, mert az idén valószínű nem is megyünk nyaralni.

2014. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Jaj ez az utolsó verzió de jó. :))))

Természetesen nagyon számít az anyagi faktor is, de most gondoltam félreteszem, és anélkül boncolgatom a kérdést.

Köszi a válaszokat, megy a zöld kéz!! Várom a többit is!

2014. máj. 27. 12:45
 9/24 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy a nagy már sztem tökre élvezné, a kicsi meg nem biztos... neki még fontos a megszokott környezet meg a napirend.

És egy valag pénzt kiadni azért, hogy aztán nem is biztos, hogy jól érezzük magunkat...

2014. máj. 27. 12:49
 10/24 anonim ***** válasza:
26%
Ez nagyon lutri. Vagy jól érzi magát az 5 éves, vagy nem. A kicsit nem vinném, hiszen semmi sem maradna meg neki az élményekből, de még szerintem az 5 évesnek se nagyon. Ha számít a pénz főleg nem dobnék ki annyit...
2014. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!